Sıralama seçin
Sadece Stoktakileri Göster

Krinkıl Şal

Birbirinden çeşitli kumaşlarda ve desenlerde şal modelleri ile tesettür giyimin öncüsü olan Modakaşmir, son yılların trend tasarımlarını en özel şekilde sizlerle buluşturuyor! Şık, zarif, hafif ve rahat tasarımlarda alternatifleri uygun fiyat ve kaliteli ürün detaylarıyla hazırlayan Modakaşmir, renk seçenekleriyle de oldukça geniş bir yelpazeye sahip. Bu koleksiyonda ise Modakaşmir krinkıl şal tasarımları yer almaktadır. Klasik tasarımların dışında kendinden krinkıl dokulu şal alternatifleri ile günlük kıyafetlerinizi de abiyelerinizi de renklendirebilirsiniz.

Krinkıl Şal Modelleri

Modakaşmir krinkıl şal tasarımlarının en önemli özelliği başınızda yokmuş gibi ferah ve rahat hissettirirken iç göstermeyen yapıda olmasıdır. Aynı zamanda krinkıl şal modelleri ütü gerektirmeyen kumaş detayıyla da Modakaşmir tak-çık akımının en özel tasarımlarıdır. Her mevsim kullanımı, istenilen şekilde bağlanabilmesi, kolay şekil verilebilmesi ile kıyafetlerinizde mutlaka Modakaşmir krinkıl şal seçeneklerimize şans vermelisiniz!


Günlük kıyafetlerinizde her mevsim kullanılabilirliği sayesinde sonbaharda Jean- trençkot şıklığında; yaz aylarında keten ya da uçuş uçuş elbiselerde; kışta ise yumuşacık kazaklarda Krinkıl Şal Modelleri ile harika bir görünüm yakalayabilirsiniz.


2020’nin trend renklerinin kullanıldığı Krinkıl Şal Latte, Krinkıl Şal Köpük, Krinkıl Şal Gümüş, Krinkıl Şal Çağla, Krinkıl Şal Nude, Krinkıl Şal Taş alternatiflerini her mevsim bütün kombinlerinizde rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Modakaşmir krinkıl şal renkleri bu seçeneklerin haricinde yüzlerce seçeneğiyle sizleri bekliyor! Özellikle okul, toplantı, ev daveti, alışveriş, arkadaş buluşmaları gibi etkinliklerde tak-çık kullanabileceğiniz krinkıl şal modelleri vazgeçilmeziniz olacak birçok renge sahip.


Abiye kıyafetlerinize de çok şık bir görünüm kazandıracak Modakaşmir krinkıl şal tasarımları özellikle takım abiye kıyafetlerinize çok zarif duracak. Ton sür ton da denilen kıyafetlerinizle aynı tonda krinkıl şal modelleri tercih edebileceğiniz gibi uyumlu tonda (Kontrast ya da soft renkler) renklerle de abiyelerinize canlılık katabilirsiniz. Krinkıl Şal Kurşun, Krinkıl Şal Pastel Aşı, Krinkıl Şal Beyaz, Krinkıl Şal Acı Kahve gibi renkler hemen hemen tüm abiye elbiselerle kullanılabilir seçeneklerdir. Bunların yanında tüm Modakaşmir krinkıl şal renklerini abiyelerinizde tercih edebilir, özel günlerinizde rahat ve şık bir şal deneyimleyebilirsiniz.


Kendinden krinkıl dokulu Modakaşmirk krinkıl şal tasarımlarına kıyafetlerinizde mutlaka yer vermeli, rahatlığı ve zarif görünümüyle krinkıl şal Modelleri arasından dilediğinizi seçip kombinlerinizi tamamlamalısınız!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.