Sıralama seçin
Sadece Stoktakileri Göster

Kraş Silver Serisi Şallarda Kampanya

Kraş pamuk serisi modellerinden biri olan Silver, kapalı kadınlara daha iyi ve şık kombinler yapayı mümkün hale getirmektedir. Kraş ve simli dokuların birleşiminde meydana gelen seri, abartısız bir güzelliğe kavuşmanıza yardımcı olur. 

Trend renklerden meydana gelen bu parçalar, simli dokunun parıltısı ile meydana gelir. Birbirinden farklı seçenekler her kadının zevkine uygun seçenekler üretmektedir. Bunların her birini incelerseniz karakterinize ve giyim tarzınıza en uygun olanları hemen görebilirsiniz.

Modellerde hafif kumaşlar kullanıldığı için işin üzerinizde ağırlık yapmayan, hatta varlığını bile unutturan yapısı vardır. Pamuksu ve yumuşak yapısı rahat bir şekilde kullanmanıza olanak tanır. Tüm seçenekleri incelerseniz, size en güzel yakışanı zorluk çekmeden bulabilirsiniz.

Fiyatlarını da inceleyerek, sizlere en güzel yakışanı tercih edebilirsiniz. 

Kraş Silver Seri Modelleri

Kraş pamuk şal modelleri normal şallar ile kıyaslandığında daha kolay, rahat bir kullanım deneyimine sahitir. Zira makineye atıldığında, hassas mod kullanılarak rahatça yıkanabilir. Üstelik dışarıya asarak kurutabilir; özel kumaşı sayesinde ütülemeden kullanabilirsiniz. Zira kırışık görünümü yapısından gelmektedir. 

İnce ve yumuşak dokusuna rağmen kaliteli pamuk kumaştan imal edildiği için dört mevsim kullanılabilir. Bu nedenle oldukça avantajlı kullanımlar sunar. Farklı renklerden birkaç tane gardırobunuzda bulundurabilir, farklı günlerde ve ortamlarda rahat bir şekilde kullanabilirsiniz.

Üstelik bir kere bağladıktan sonra bozulma derdi olmadığı için gün içerisinde endişelenmenizi de gerektirmez. Ayrıca rahat olduğu için saçlarınızı da bozmaz. 

Silver Serisi Kraş Modelleri

Simi kraş dokular ile birleştiren kraş silver serisi düşünülenin aksine sadece düğünlerde, davetlerde ya da özel günlerde kullanılmaz. Bunun yanı sıra günlük yaşamda, iş yerinde kullanılabilecek modelleri de yer almaktadır. 

Zira renk tercihleri oldukça farklıdır. Böylece her kadının zevklerine uygun seçenekler yer almaktadır. Eğer ferahlatıcı ve açık renkleri seviyorsanız yeşil ve mavi gibi renkleri inceleyebilirsiniz. Farklı ve çarpıcı renkler için kırmızı, pembe ya da sarı gibi seçenekleri de düşünebilirsiniz.

Bunların dışında arzunuza göre koyu renkler arasından da bir tercihte bulunabilirsiniz. Hepsini inceleyebilir, zevklerinize göre en güzel çizgili şal modellerine karar verebilirsiniz.  

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.