Kot Şal Modelleri Modakaşmir'de

Kot Şal Modelleri En Moda Hali, En Ucuz Fiyatları ile Modakaşmir'de

Sayfa başına
Ürün göster
Kategoriler
Mağazamıza Bekleriz
 

Kot Şal Modelleri Modakaşmir'de

KOT ŞAL
 
Rahatlık Ve Şıklığın Kot Şal ile  Buluşması
 
            Güncel modayı yakından takip eden gençler için hazırlanan eşarp koleksiyonlarında önemli bir yer tutan kot şal modelleri, farklı şekillerde bağlanarak kullanılabilir. İnce jean kumaşından hazırlanan ürünler açık ve koyu renkleriyle her kıyafetle uyumlu olarak kullanılabilir.
 
 Jean Şal  Nasıl Kombinlenir?
 
            Genel olarak 70x185 cm ölçülerde hazırlanan kot şal modelleri, aynı gün kargo fırsatıyla sitemizden online olarak da satın alınabilir. Uçlarındaki püsküller sayesinde spor kıyafetlerle daha rahat kombin yapılan ürün, spor giyimi tercih edenler tarafından güncel modayı takip etme aracı olarak düşünülebilir.
 
            Yırtılmış efekti veren püsküller, boncuk işlemeler, nakışlar, uzunluk ölçüsü ve renk tercihi kot şal fiyatı üzerinde değişken etki gösteren özellikler olarak sayılabilir. Farklı renklerde hazırlanan modeller ekoseli gömlekler, deri ceketler, beyaz gömlek ve jean mont kullanmayı seven ve muhafazakar giyimi benimsemiş gençler tarafından son dönemin en popüler tercihleri arasında gösterilebilir.
 
            Sadece bir başörtüsü değil aynı zamanda sırt ve boyun şalı olarak da kullanılan modeller, özellikle baharın geldiği günlerde farklı ve yaratıcı bir görünüm için en uygun aksesuar tercihi olarak görülebilir. Günlük hayatın her alanında hem şık hem de rahat olmak isteyenlerin tercihi olan kumaşlar şimdi de kot şal olarak moda dünyasında fırtınalar estirmeyi başarmıştır.
 
 4 Mevsim Kullanıma Uygun
 
            Yılın 365 günü kullanıma uygun olan kot şal modelleri, açık ve koyu tonlarda hazırlanarak her türlü kıyafetle uyumlu bir şekilde kombin yapılabilir. Uç kısımları nakışlı modeller özellikle düz renk üstlerle kolay kullanılabilir. Artan talebe uygun olarak her geçen gün çeşitlenen jean şallar, spor ve renkli ayakkabılar, kumaş çantalar ve sade tişörtlerle kullanılırken elbise ve eteklere de uyumla eşlik edebilir. Çantadan gömleğe, pantolondan yeleğe kadar hemen her yerde kullanılan jean kumaşı şimdi de baş ve omuzları süsleyerek yaşam şeklini giyimine yansıtmak isteyenlere hizmet eder.
 
            Farklı ölçülerde ve kalitede kumaşlardan hazırlanan kot şal fiyatı ürün özelliklerine göre değişebilir. Oturduğu yerden modayı takip etmek isteyenler için sunduğumuz kaliteli hizmetler ve güvenli alışveriş ortamı sayesinde isteyen herkes eşarp koleksiyonunu gözden geçirerek eksiklerini tespit edebilir.
 

güvenlik
desteklenen kartlar
Whatsapp Destek