Kıyafete Göre Eşarp Seçimi Nasıl Olmalı?

22 Aralık 2020
Kıyafete Göre Eşarp Seçimi Nasıl Olmalı?

Tesettür kombinleri yapmak için biraz daha zor gibi algılanabilir çünkü her zaman için +1 parça var ve tercihe göre eşarp ve şalı kombinin tamamlayıcısı yani en önemli parçalarından biri konumuna oturtmak durumundayız. Bu noktada desen, doku, renk ve stil gibi 4 temel konu devreye giriyor. En dikkat çeken parça elbetteki şal/eşarp olan kombinleri dengeli ve bütünde göz yormayacak şekilde eşleştirmek çok da kolay bir iş değil.

Eşarpları ele alacağımız bu yazıda geçmişte çok daha popüler olan, şalların üretilmesi ve popülerleşmesiyle tahtını şallara kaptıran eşarpların son dönemlerdeki yükselişini konuşacağız. Sadece belirli bir yaş seviyesinin üstünde görmeye alışkın olduğumuz, klasik kombinlerle özleşleşen yaşı olduğundan biraz daha büyük gösterdiğine inanılan eşarp dosyası aslında hiç de düşünüldüğü gibi değil!

Sezonun yeni gözdesi eşarplar klasik kombinlere eşlik etmeye devam ettiği gibi spor kombinlere de daha clas bir duruş kattığı için tercih edilmeye başlandı. Eşarbın desenli veya düz oluşu ve dokusu bu tercihte önemli bir nokta.

Pamuk Eşarpları Nasıl Kombinlemeliyiz?

pamuk-esarp-kombinler

Modakaşmir Pamuk Eşarp serisi, çok sevilen Pamuk Vual serimize gelen "Ne olur bu şalların eşarplarını da üretin" feryatlarına kayıtsız kalamayıp 55 renk seçeneği ile sizlere sunduğumuz bir seri. %100 pamuk kumaş oluşu görseldeki gibi spor kombinlerle eşleştiğinde mütevazı ve rahat bir imaj sergiliyor. Rahat giyimden vazgeçemeyenlerin twill ya da ipek eşarp takmasını, desenli eşarplar tercih etmesini bekleyemeyiz ama birçok renk seçeneği olan ve organik kumaşlı Pamuk Eşarp serisi sweatshirt ve şişme montlarla, spor ayakkabı ve botlarla mükemmel bir uyum sergiliyor. Eskide kalan büyük topuzların yerine geçen düşük topuz furyası ile de eşarp duruşları artık çok daha mordern.

Pamuk eşarp serisi ürünlerimizi incelemek ve satın almak için tıklayın.

Modal Eşarpları Nasıl Kombinleriz?

pamuk-esarp-kombinler-2

Modal kumaş severlerin favorisi olan Modakaşmir Modal Eşarp serisi; blazer ceketleri, kaşe kabanları maskülen ve feminen duruşa sahip tüm parçaları yükselten bir eşleşme olacaktır. Modal eşarp renk seçeneklerinden cilt tonunuza en uygun renkleri tercih etmeniz ve görseldeki gibi morden bir bağlayışla kombininizi tamamladığınızda şaldan çok daha etkili bir görünüme sahip olabilirsiniz. Yüzünüzü çok fazla ön plana çıkarmak istemezseniz arka kısmını iç taraftan bağlayarak salık bir üçgen şeklinde de bırakabilirsiniz pek tabi. Kombine olduğu kadar cilt renginize de uygun rengi seçmek bir maharet ister. Modal Eşarp serisinin kumaşı kombini ağırlaştırmadan cool bir duruş katacak ve hem gençlerin spor kombinlerine hem de orta yaş grubunun klasik kombinlerine uyum sağlayacaktır.

Modal eşarp serisi ürünlerimizi incelemek ve satın almak için tıklayın.

Modakaşmir eşarp serileri günlük spor kombinlerden ofis ve davet şıklığına kadar geniş bir yelpazede nasıl kombinlemek isterseniz seçim yapabileceğiniz temel doku ve renkleri barındırıyor.

Bu blog yazımız da ilginizi çekebilir: Modakaşmir Penye Serisi Şallar İle Sonbahar - Kış Sokak Stili

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.