Sort
Sadece Stoktakileri Göster

Karmen Serisi Şal Modelleri ve Fiyatları

Her ortamda ve dört mevsim olarak tercih edilebilen karmen serisi desenli şal modeli, birçok kadının dolabında yer etmesi gereken modellerden biridir. Medine ipeği kullanılan bu şal modelleri kırışmayan ve iç göstermeyen kumaşlardır. Kendine has dokusu olan medine ipeği şallarının en bariz özelliği şalın pürüzsüz ve yumuşacık dokusu olmaktadır.

Son yılların trend şallarını barındıran karmen serisi desenli şal modelleri, terletmeyen, kırışmayan yumuşak dokulu şal modelleridir. Bununla birlikte özellikle tunikler ve abiyelerle çok uyumlu olabilmektedir. Karmen serisi içeriğinde bulunan şallar konforlu şallardır ve bununla birlikte şık görünüme sahip olan şallardır.

Karmen Serisi Desenli Şal

Karmen serisi desenli şal modelleri ile şal bağlama stilinizi bu şal modelleri ile rahatlıkla uygulayabilirsiniz. Medine ipeği şalları dilediğiniz tarzı oluşturabilmenizi sağlar ve yumuşak bir dokusu olduğu için farklı desenleriyle birlikte sade kombinlerinizde canlılık kazandırır. Karmen serisi desenli şallar,

  • Hareketli desenlerle birlikte sade tesettür kombinleri ve tek renk kombinler hareketlendirilebilir.
  • Dümdüz renk kombinleriniz için şal tercihlerinizi hareketli yapmanız modacıların kombin önerileri arasındadır, bu sayede desen şal modellerini kullanarak stilinizi renklendirebilirsiniz.
  • Medine ipeği şalları genel olarak sade görünümlüdür, bununla birlikte desenli modelleri de abartılı olmamaktadır.
  • Çok şık gömlek ve pantolon kombinleri yaptığınız zaman karmen serisi desenli şallarınızla birlikte şıklık yakalayabilir ve şal tercihinizi karmen desenli şal modelleri ile beraber yapabilirsiniz.

Desenli Şallar Nasıl Kombinlenir?

Desenli şal modelleri hem hareketli görüntüsü hem de farklı görüntüsüyle istenilen etkiyi yaratan şal modelleridir. Elbise, etek, pantolon, tunik fark etmeden medine ipeğinin şık etkisinden yararlanabilir ve Karmen serisi içeriğinde bulunan şallardan yararlanabilirsiniz. Şal bağlama stiliniz ne olursa olsun Karmen serisi şal modellerini her mevsimde her anınızda rahatlıkla kullanabilir ve yumuşak dokusunu tüm tarzlara yakıştırabilirsiniz.

Karmen serisi içeriğinde bulunan asimetrik şal modelleri, dinamik şal modelleri farklı renk seçenekleri ile beraber klasik, spor, resmi ve şık kombinlerinize uyum sağlayabilirsiniz. Medine ipeği dokusu sayesinde Karmen serisi renk zenginliği ile birlikte diğer kumaş türleriyle birebir uyum sağlayabilmektedir.

 

Prepared by  T-Soft E-Commerce.