Sort
Sadece Stoktakileri Göster

Penye Şal Modelleri

Hafif ince dokusuyla ağırlık yapmayan yapısını çok seveceğiniz penye şal modelleri Modakasmir.com’da sizleri bekliyor. Şık ve iddalı, birbirinden canlı renklerle kombinlerinizin en önemli tamamlayıcısı penye şalları siz de çok seveceksiniz. 


Genç tesettür modasının vazgeçilmez bir parçası haline gelen penye şal modelleri, özellikle yaz aylarında daha rahat hissetmenize de yardımcı olacak. Hem şık hem modern yapısı ile son yıllarda en çok tercih edilen penye şallar ile şıklığınıza şıklık katın!


Düz penye şalları, dokusu ve doğal çizgileri sayesinde ütü gerektirmeden, aynı zamanda kırışmaz görünümü ile gün boyu bozulmadan kullanabilirsiniz.


Her yüz tipine uygun modelleri bulunan penye şalların, birden fazla renk seçeneği olmakla birlikte her mevsim kullanıma uygundur. Daha çok genç tesettür giyimde modasının vazgeçilmez parçalarından olan bu koleksiyonu, günlük hayatta da tercih edebilir, kombinlerinizi tamamlayabilirsiniz. Pratik kullanımı ve esnek rahat kumaşını çok seveceğiniz penye şallar, kaliteli merserize penyeden üretilmiştir. Bu nedenle yazlık şal ve kışlık şal olarak da tercih edebilirsiniz.

Prepared by  T-Soft E-Commerce.