Sort
Sadece Stoktakileri Göster

Penye Bone

Penye boğazlı boyunluk, tesettür giyim tarzını tercih eden kadınların mutlaka dolabında olması gereken ürünlerden bir tanesidir. Özellikle yaz aylarında büyük bir rahatlık sağlayan penye boyunluk çeşitleri, kat kat giyinmenizi önceleyecek unsurlardır.

Tesettürlü kadınlar, yaz aylarında büyük zorluklar yaşamaktadır. Ancak penye boyunluk yalnızca boyun ve dekolte bölgesini kapattığı için kollar açıkta durmaktadır. Böylelikle üzerinize alacağınız ince bir ceket, yaz ayında büyük bir konfor sağlayacaktır.

Penye Boğazlı Boyunluk Modelleri

Penye boğazlı boyunluk modelleri günümüzde çok farklı renk ve modellerde üretilmektedir. Bu boyunlukların en büyük amacı ise tesettür giyim tarzını benimseyen kadınların kalın giyinme zorluğunun üstesinden gelmesini sağlamaktır.

Penye boyunluk, adından da anlaşılabileceği üzere ince bir penye kumaş kullanılarak üretilmektedir. Bu kumaş ince olsa dahi asla iç göstermemekte ve gün boyunca rahatlık sağlamaktadır. Kalın ve tok bir kumaş olmamasından ötürü yaz aylarında terleme, kaşıntı, kızarıklık ve tahriş gibi istenmeyen sorunlara neden olmamaktadır.

Penye Boğazlı Boyunluk Nasıl Kullanılır?

Tesettür boğazlı boyunluk, oldukça kolay bir şekilde kullanılabilmektedir. Bu ürününün dekolte ve boyun kısmı kapalıdır ve sadece bir önlük gibi takılmaktadır. Kıyafet gibi kat olarak giyilmemesi sayesinde terleme sorunu yaratmamaktadır.

Boğazlı boyunluk ürünleri, göğüsün alt hizasına doğru uzanmaktadır. Ancak vücuda yapışmıyor oluşu tesettürlü kadınlar için oldukça uygundur. Bunun yanı sıra dışarıdan bakıldığı zaman tıpkı bir kıyafet gibi durmaktadır.

Penye boyunluk kullanmak isteyen kadınların tek yapması gereken ürünü boyunlarından geçirmeleri olacaktır. Bu sayede istenilen görünüme kavuşulabilmektedir. Pek çok renkte üretilen boyunlukların en popüler rengi ise siyahtır. Zira siyah, her renk ile uyum sağlayabilecek asil bir renktir.

Penye Boğazlı Boyunluk Özellikleri

Penye boğazlık özellikleri şu şekildedir:

  • Penye boğazlık, yaz aylarında kullanıma uygundur.
  • Kolay temizlenir ve ütüleme gerektirmez.
  • Penye kumaşından üretildiği için tahrişe sebep olmaz ve oldukça rahat bir kumaştır.
  • Boğaz boyutları, tesettürlü kadınlara uygun olacak şekilde üretilmiştir.

Yaz aylarında kat kat giyinmek istemeyen tesettürlü hanımlar, web sitemizdeki tesettür boğazlı boyunluk seçeneklerine göz atarak konforlu günler geçirebilmekte ve kombinlerini daha da şık bir hale getirebilmektedir.

Prepared by  T-Soft E-Commerce.