Sort
Sadece Stoktakileri Göster

Caz Şal Modelleri ve Fiyatları

Modal, Pamuk, Krep gibi en gözde kumaş türlerinden #takçık mottosu ile Caz şallar kırışık dokuları ve ütü istemez yapıları ile hem spor hem de şık görünümlerde rahat kullanım vadediyor. Modakaşmir'de caz şallar oldukça konforlu, kumaş kırışmıyor ve esnek yapısıyla dikkat çekiyor. Caz şal özellikleri arasında yer alan en önemli detay ise tüylenme yapmaması. Her tarzda ve her renkte tesettür şal modelini bu kategoride bulmanız o kadar kolay ki! Özellikle şık duruşlu serilerin hafif ve rahat kullanımda olması oldukça zorken Modakaşmir Caz serisindeki şallar ister şık ister basic olsun ortak noktaları "konfor" 

Gün boyu başınızda yokmuş gibi hissedeceğiniz Caz şalların geniş renk seçeneklerini inceleyelim…

Mio Caz Serisi Şal Modelleri

Mio Caz şal modelleri yıllardır özel dokusu ve kullanışlı yapısı ile çok seviliyor! Caz şal modelleri arasından sivrilen Mio Caz Serisi’nin özel kırışık dokusu asla ütü gerektirmeyen ve günlük hayatınızı kolaylaştıracak işlevselliği yakalamak üzerine tasarlandı. Bu özel tasarım sayesinde caz şallara yeni bir soluk getiren Modakaşmir, Mio Caz severlere yıllar içerisinde renk skalasını daha genişleterek tüm sıcak ve soğuk tonları da bulabilecekleri bir seri oluşturdu. Hem tek kat hem de çift kat kullanabileceğiniz Mio Caz’ın özel dokusu kadar dikim kalitesi de yıllarca vazgeçemeyeceğiniz şal modeli arasına girmesine sebep. Dört mevsim tercih edebileceğiniz seri özellikle Sonbahar aylarında tüylenme yapmadan başınızda saatler boyunca kalabilecek en doğru tercihlerden biri olacaktır.

Tesettür kombinlerinin vazgeçilmezi olacak Mio Caz Şal seçeneklerine mutlaka göz atmalısınız!

Modal Şal Rahatlığı

Nefes alan, dökümlü, dokunuşu ipeğe benzer şekilde yumuşak, hafif parlak, kullanımı çok konforlu olan Modal Caz serisinin birçok renk seçeneği mevcuttur. Modal ipliklerle dokunan Modal şallar şık görünümleri ile dikkat çekerken abiye kombinleri ya da daha klasik seçimlerle eşleştiriliyordu. Modakaşmir Modal Caz serisi bu tabuları yıkarak özel doku çalışmaları sonucunda Modal kumaşı kırışık dokuda kullanarak daha spor bir görünüm verdi. Oldukça hafif gramajlı olaması da konfor alanını genişletiyor. Hem şık hem de gün boyu rahat etmek kim istemez ki?

Yaz – kış tercih edebileceğiniz Modal Caz kategorisini mutlaka incelemelisiniz!

Moss Krep İle En şık En Rahat

Krep şallar tesettür şal tercihlerinde oldukça popüler. Klasik krep şallardan farklı olarak Modakaşmir Moss krep serisi kırışık, yosuna benzer yapısı ile krep şal modellerinden ayrılıyor. Özel uygulamalarla yapısı hafif ve incedir.  Gözenekli yapısı ile moss krep kumaşın en önemli özelliklerinden biri de bu gözenekli yapının getirdiği hava geçirgen özelliğe sahip olmasıdır. Dökümlü ve şık görünümünün yanı sıra ütü gerektirmez özelliği ile #takçık grubunda yer alan her seri gibi konfor ön planda!

Moss Krep’in farklı dokusu ve rahat kullanımını keşfetmeyi unutma!

Prepared by  T-Soft E-Commerce.