Sort
Sadece Stoktakileri Göster

Japanese Flowers Desen Şal Modelleri ve Fiyatları

Japanese Flowers deseni, genel anlamda Japonya’da bulunan narin ve oldukça hoş görünüşlü pembe çiçekleri andıran bir desen ile üretildiğinden bu ismi almıştır. Bu anlamda Japanese Flowers desen, oldukça hoş ve zarif görünüme sahip bir şal modeli olarak her türlü kullanımınıza uygundur.

Farklı renk seçeneklerine sahip olan bu ürün, her türlü kıyafetiniz ile birlikte farklı şekillerde kombin yapılarak mükemmel bir görünüm elde edilebilecek düzeydedir. Bu sebeple de pek çok müşterimiz tarafından tercih edilmektedir.
Ürünün deseni, narin Japon çiçeklerinin, dallarından yükselmesi ve tomurcukları ile birlikte gözler önüne serilmektedir. Böylelikle çiçeklerin zarafeti de, sizin üzerinizde ortaya çıkarak sizleri de öne çıkarak biçimdedir.

Japanese Flowers Desenli Medine İpeği Şal Özellikleri

Japanese flowers desenli şal, oldukça prestijli ve kaliteli bir kumaş türü olan Medine ipeğinden üretilmiştir. Bu anlamda şalınız, oldukça şık ve aynı zamanda uzun yıllar kullanabileceğiniz şekilde yüksek kalite standartlarına sahiptir.
Japon çiçeği desen Medine ipeği şal, kırışmaz bir yapıya sahiptir. Bu anlamda da özel dokusunun zarar görmesi ya da bozulması söz konusu değildir. Bununla birlikte hem arka hem de ön yüzeyleri tamamen aynı olacak şekilde yapılandırılmışlardır.

Hem yaz hem de kış aylarında gönül rahatlığıyla kullanabileceğiniz Medine ipeği şal modelleri, başınızda ağırlık yapmaz ve bu anlamda da gün içerisinde rahatsızlık vermez. Aynı şekilde kayma sorununu da ortadan kaldırmaktadır.
Kayma problemi olmamasıyla birlikte hem çift hem de tek kat olacak bir biçimde kullanılma olanağı sunacaktır. Bozulma yapmayan kumaşı sayesinde hem gün içerisinde, hem gece hem de özel günleriniz için mükemmel bir kombin parçası görevi görmektedir.

Japanese Flowers Desenli Medine İpeği Şal Bakımı

Desenli Medine ipeği şal, çamaşır makinesinde yıkamaya uygundur. Bununla birlikte kurutma makinesi değil, sererek kurutmanız önerilmektedir. Aynı anlamda ütüleme işlemine gerek duymadığından da bahsedebiliriz. Kırışma yapmayan dokusu sayesinde ütülemenize gerek kalmadan gönül rahatlığı ile kullanımınıza olanak veren bu şalın boyutları ise 80*200 olacak şekilde idealdir.

Prepared by  T-Soft E-Commerce.