Sıralama seçin
Sadece Stoktakileri Göster

Desenli Medine ipeği Şal İnci Serisi Mor Şallar ve Fiyatları

İnci serisi, sitemiz bünyesinde oldukça özel bir yere sahip olan serilerden biri olma unvanını taşımaktadır. Bu anlamda birçok farklı rengin içinden de özellikle mor renkli inci serisi şalları öne çıkarlar. İnci serisi mor şallar içerisinde siz müşterilerimizin hizmetine sunulmuş olan pek çok farklı şal modeli, farklı ve ilgi çekici desenlere sahiptir. Bu anlamda dilediğiniz inci serisi mor şal modelini satın alarak hoş kıyafetlerinizle kombinleyebilir ve morun getirmiş olduğu asaleti üzerinizde taşıyabilirsiniz.
İnci serisinde bulunan her bir farklı şal modeli, beyaz renk üzerindeki mor desenler ile kendini belli etmektedir. Bu anlamda birçok farklı seçenek içerisinden size uygun olanını seçmeniz mümkündür. Desen seçenekleri içerisinde örnek olarak verebileceğimiz çizgiler, puantiyeler, dalga desenleri ve farklı desenler öne çıkmaktadır.

İnci Serisi Mor Medine İpeği Şal Özellikleri

İnci serisi içerisinde üretilmiş olan her türlü şal modeli, Medine ipeği kullanılarak elde edilmiştir. Bu anlamda Medine ipeğinin özellikleri göze çarpmaktadır. En basit anlamıyla Medine ipeği şal modelleri, başınızda ağırlık oluşturmazlar. Bu anlamda da günlük olarak kullanımlarında sorunlara yol açmazlar.
Kenarları İtalyan dikişlerle bezenen inci serisi Medine ipeği şallar, başınızdan kaymaz ve bu anlamda da sürekli bir biçimde düzeltmenize gerek kalmazlar. Her mevsimde ve hem günlük kullanımda hem de özel günler için ideal olmalarının yanında hem tek kat olacak şekilde hem de çift kat olacak şekilde dilediğiniz modele uygun olarak kullanıma olanak sağlamaktadırlar.
Kırışmaz yapıları sayesinde ütüye gereksinim duymayan bu şallar, her anlamda dolabınızın vazgeçilmez bir ürünü olarak kullanılabilmektedirler. Bununla birlikte ideal bir ölçüt olan 80*200 boyutunda yapılandırılmış olmaları da öne çıkacaktır.

İnci Serisi Mor Medine İpeği Şal Bakımı

İnci serisi mor Medine ipeğinden yapılmış olan bu şalların bakımları oldukça kolay olmasının yanında düzen bir bakımla ilgilenildiklerinde yıllar boyunca ışıltılarını ve kalitelerini kaybetmeden kullanılabilmektedirler.
Makine yıkamasına uygun olan bu modeller, çamaşır makinenizin hassas ayarında yıkanarak serilerek kurutulabilir. Daha önce de bahsedildiği üzere kırışmaz yapıları sayesinde ütülemeye gereksinim duymazlar.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.