Sort
Sadece Stoktakileri Göster

Tesettür Bone

Tesettür giyimin en önemli ve vazgeçilmez parçalarından biri de bonlerdir. Kaymaz, terletmez, kısa zaman içerisinde açılıp saçınızdan kaymayan bone modelleri bulmak oldukça zordur. Moda Kaşmir bone koleksiyonunda dikişli boneler, dikişsiz boneler, fırfırlı bonelerpenye boneler ve boyunluklu bone modelleri yer alır. Başörtü renginize, modelinize ve klasik ya da spor giyim tarzınıza göre tercih edebileceğiniz bu boneler, penye gibi terletmeyen uzun ömürlü kumaşlar kullanılarak hazırlanmıştır.

 

Kullanımı Kolay Dikişli Bone Modelleri

Dikişli bone modelleri daha çok kalın başörtüleri altında, uzun saçların rahat toplanmasını sağlayan bonelerdir. Dikişli olduğu için kaymaz ve saçlarınızı sıkı sıkı tutar. Aynı zamanda ipekli kolay kayan başörtülerinini de tutarak onların da kaymasını engeller. Dikişli boneler; siyah, beyaz, gri, bej rengi gibi renk tonları arasından seçilebilir.

 

Modern Tasarımlı Pratik Boneler

Tesettür giyimde en çok tercih edilen bone modelleri arkadan bağlanan, iki ucu ayrı önden sıkılan modellerdi. Ancak kısa saçların açılmamasını, uzun saçların rahatlıkla toplanıp düzgün bir şekilde görünmesini ve başörtülerin kaymamasını sağlayan bu bağlamalı bonelerin yerini şimdilerde dikişli ya da dikişsiz, tek parça boneler aldı. Tek parça boneler hem kullanımı kolay ve pratik hem de daha sabit bir kullanım sunar. Başa kolayca geçirilen, sürekli düzeltilmesi gerekmeyen bu tesettür bonelerinin fırfırlı ve fırfırsız modelleri de vardır.

 

Farklı Tasarımları ile Boyunluklu Tesettür Boneleri

Boyunluklu tesettür boneleri, özellikle kış ve bahar aylarında yakası yukarı kadar çıkmayan trençkot, kaban, pardesü gibi dış giyim ürünlerinin en iyi tamamlayıcılarından biridir. Boyunluklu boneler, siz ne tarz bir kazak ya da üst giyim ürünü giymiş olursanız olun, başörtünüz altından bunların görünmesini engeller. Kabanınız ya trençkotunuz ile harika bir uyum sağlar. Dilerseniz bu boyunluklu bone modellerini aynı renk başörtüsü mıknatısları ile tamamlayarak harika bir kombin oluşturabilirsiniz.

 

Abiye Kıyafetlerle Tercih Edilebilecek Bone Modelleri

Sosyete bonesi modelleri olarak da bilinen daha süslü bone modelleri denince akla ilk gelen fırfırlı bonelerdir. Bu boneler, en güzel abiye kıyafetlerin olmazsa olmaz tamamlayıcılarıdır.

Prepared by  T-Soft E-Commerce.