Özel Koleksiyon Tasarım Şal Modelleri

Özel Koleksiyon Tasarım Şal ModelleriDevamını Oku
Yeni sezon ile birlikte moda uzmanlarının yetenekli ellerinden çıkmış ve harika bir görsele sahip olan birbirinden güzel özel koleksiyon şallar, şıklığın ve zarafetin timsali olarak kişisel tercihlere göre seçim şansını sunuyor. Tüm bayanlar bu özel koleksiyon içerisinden harika bir keşif gerçekleştirebilir ve gardıropları içerisindeki şık giysileriyle muhteşem bir kombin yapma şansını elde edebilir.

Eşarbın Renkler İle Oyunu

Eşarbın Renkler İle OyunuDevamını Oku
Eşarp tesettürlü kadınlar için vazgeçilmez bir aksesuar haline geldi. Eşarp başörtüsü ya da yazmadan çok daha fazlasıdır. Daha alımlıdır ve daha iddialıdır. Bu sebeple tesettürlü kadınlar için eşarplar birer tutku haline gelmiştir. Tıpkı ayakkabı alışverişleri gibi her renk ve her modele sahip olma arzusu bu aksesuar için de geçerli olan bir hale gelmiştir. Eşarp modelleri incelendiğinde son bir kaç yıldır daha pastel tonlarda bir kullanım olduğu görülmüştür.

Şal Modelleri

Şal ModelleriDevamını Oku
Özellikle farklı kombin seçenekleri kapsamında tercih edilen giyimler ile mükemmel bir bütünlük sağlamak için kullanım gösterilen şal modelleri, hanımların vazgeçilmez tercihleri arasında yer almaktadır. Birbirinden farklı kullanım amaçları altında hanımların seçim yaptığı şal çeşitleri, özellikle son dönemlerde oldukça trend hale gelmiş durumdadır.