Sort
Sadece Stoktakileri Göster

Tesettür Hediye ve Aksesuarlar

Birbirinden şık ve modern Moda Kaşmir aksesuarları arasında başörtü mıknatısları, başörtü iğneleri, değişik renk ve modellerde iç tülbentler, boyunluklar ve bone modelleri yer alıyor. Ayrıca şık ve kolay kullanımı ile boyunluklu boneler bu kategorimizde bulunmaktadır. Akseuar modelleri arasında en göz alıcı kombinlerin tamamlayıcısı başörtü iğneleri ile farklı renk ve modellerde hasır çantaları mutlaka inceleyin.

Şıklığınızı Başörtüsü Aksesurları ile Tamamlayın

Dikkat çekici ve modern tesettür giyiminin en önemli tamamlayıcılarından biri olan başörtüsü aksesuarları ile dilediğiniz tarzı kolaylıkla yakalayabilirsiniz. En şık başörtülerinin kaymadan ve saçınızın şeklini bozmadan tüm gün durmasını sağlayan boneler, her mevsim son derece konforlu bir kullanım sunar. Penye kumaşı ile yaz aylarında serin kış aylarında sıcak tutan Moda Kaşmir bonelerini dilediğiniz renkte bulabilirsiniz. Yaz aylarında özellikle tercih edilen yazlık başörtüsü modelleri altında beyaz iç tülbentler ile gri ve çağla rengi iç tülbentleri tercih edebilirsiniz. Kahverengi ve Karamel rengi iç tülbentleri hem açık hem koyu renk başörtüleri ile kullanabilirsiniz. İç tülbent ve boneler, uyumlu renkleri ile başörtülerinizin renk ve desenlerinin daha ön plana çıkmasını sağlar. Aynı zamanda kaymayı engeller. Kış aylarında daha sıcak ve konforlu bir kullanım sunarken yaz aylarında da saçların terlemesini ve başörtünün kaymasını engeller.

Şıklığın Vazgeçilmez Parçası Başörtüsü Mıknatısları

Moda Kaşmir aksesuar tasarımları arasında en dikkat çekici ürünlerin başında başörtüsü mıknatısları gelir. Hem spor gündelik giyim tarzına uygun hem de şık ve klasik kombinleri tamamlayabilen farklı tarzdaki başörtüsü mıknatıslarını lila, macenta, mint gibi orijinal renklerde bulabilirsiniz. Gündelik spor giyiminizde daha sade başörtüsü mıknatıslarını tercih edebilirsiniz. Düğün gibi nişan gibi daha klasik ve şık giyimlerinizde ise sedefli, taşlı, parlak başörtüsü mıknatıslarını tarzınızın tamamlayıcısı olabilir.

Yaz Giyimlerinin Olmazsa Olmazı Hasır Çantalar

Klasik kısa saplı hasır çanta modelleri hemen hemen tüm giyim tarzı için uygundur. Uzun saplı hasır el çantaları ise daha çok genç hanımların daha spor kombinleri için tercih edebilecekleri tasarımlardır. Hasır çanta modellerini incelemek ve satın almak için Modakasmir.com/canta kategorimize göz atabilirsiniz.

Prepared by  T-Soft E-Commerce.