Sort
Sadece Stoktakileri Göster

Geometrik Desen Medine İpeği Şal Modelleri ve Fiyatları

Eşsiz zarafeti bulunan Geometrik desenli şal modelleri her mevsim kombinlerinizde kullanabileceğiniz zarif modeller arasında bulunmaktadır. Rahat kullanımı ile birlikte şık modeller arasında bulunan bu parçalar son sezonda en fazla kullanılan desenlerden biri olmaktadır.

Geometrik desenli şal modelleri, yaz mevsiminin özelliklerine uygun olarak terletmez ve başınızdan kaymaz, bununla birlikte iki katlı olarak kullanarak kış aylarında da kullanabilirsiniz. İpeksi kumaşı ve yumuşak dokunu bulunan ipeksi Jakar şal modeli baş üstünde ağırlık yapmaz, hafif ve yumuşak dokusu bulunur.

Geometrik Desen Modelleri

Her mevsim kullanıma uygun olan Geometrik deseni, çift taraflı kullanımı ile fonksiyonel şallardır. Gün boyu bozulmadan kullanılabilir ve bununla birlikte oldukça şık ve kullanımı kolay olan ürünler olan Geometrik desenler renk alternatifi olarak oldukça fazladır. Geometrik ipek şal modelleri konusunda,

  • Geometrik desenli şallar kullanılan materyal olarak ipekten üretilir ve iplik türü, model, doku ve renk gibi pek çok alternatifi bulunmaktadır.
  • Gün boyu yaptığınız şal modelleri bozulmaz ve Geometrik desenli şallar yapıldıktan sonra görünümünü gün boyunca korur.
  • Parlak renklerde bulunan ipek kumaş Geometrik deseni olarak üretildiği zaman oldukça şık bir görünüme sahip olur.

Geometrik Desenleri Nasıl Kombinlenir?

Geometrik desenine sahip olan ipeksi Jakar şal modeli, daha parlak ve kalıcı kumaşa sahiptir. Yıkandıktan sonra rengi solmaz ve deseni bozulmaz. Geometrik desenli şallar ipekten üretildiği için arkası görünmez bununla birlikte Geometrik desenli şallar eflatun, karamel, lila, krem, bordo, beyaz, siyah, mavi, yeşil gibi pek çok rengi bulundurur ve ara renkleri de rahatlıkla kullanabilirsiniz. Geometrik desenleri kombin yapılırken,

  • Oldukça hafif ve konforlu olan ipek şal modelleri dokusu yumuşaktır, bununla birlikte ideal şal ölçüsünde bulunur.
  • Geometrik renkleri ve deseni günlük kombinin ile uyumludur, bununla birlikte yıkandıkça şalların rengi solmaz ve desenleri bozulmaz.
  • Özel ve şık kıyafetlerinizin üzerine uyum sağlayabilir ve kombini sayesinde şık parçalarla kombin yapılabilmektedir.
  • İster günlük yaşamınızda isterseniz de şık mekanlarda kullanabileceğiniz pek çok alternatif rengi ile beraber Geometrik desen şalları gömlek, kazak gibi kıyafetlerle kombinlenebilmektedir.

 

Prepared by  T-Soft E-Commerce.