Garanti ve İade Koşulları

SİPARİŞ İPTALLERİ
 
İptal etmek istediğiniz siparişle ilgili bilgiyi info@modakasmir.com adresine sipariş numaranızı yazarak bildirmeniz gerekmektedir. Ürününüz kargoya verilmedi ise iptal işlemi gerçekleştirilebilir. Ancak kargoya verilen ürünlerde "iade ”işlemi yapılmak zorunda kalınacaktır.
 
İptal Olan Siparişimin Para İadesini Nasıl Alacağım
 
İptal işleminiz gerçekleştiğinde sisteme kayıtlı mail adresinize onay maili gönderilecektir. Ödeme şekli "Kredi Kartı” ve tercihiniz "Para İadesi” ise; ödemeniz online olarak hemen kredi kartınıza yapılacaktır ve tarafınıza e-posta ile bilgi verilecektir. Ödemenizin hesabınıza yansıması bankaların işlem sürelerine göre farklılık gösterebilir. Taksitli işlemlerinizin iadesi, kaç taksitli olarak yaptıysanız, aylık olarak taksit tutarı kadar kullanılabilir limitinize yansır.
Ödeme şekli "Havale/EFT” ve tercihiniz "Para İadesi” ise; bildirimde bulunduğunuz IBAN hesabınıza paranız3 iş günü içinde geri ödenir. Bunun için bize alışverişte ödemeyi gerçekleştirdiğiniz banka hesap numarasını, Banka hesap adını, Şube kodunu, Bankanın ismini ve IBAN numaranızı, detaylıca tarafımıza e-mail olarak iletmeniz yeterli olacaktır.
 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.