Flora Serisinden Mesaj

19 Kasım 2020
Flora Serisinden Mesaj

Flora serisi desenleri doğadan ilham alınarak tasarlandı. Kombinlerde kullandığımız renk ve desenlerin ruh halimize etkisi ve günlük hayatımızda enerjimizi etkileyebileceğini biliyoruz. Flora desenleri neyi sembolize ediyor renk ve desen olmanın ötesinde hangi çiçeğin sizinle neler konuştuğunu görmek için ve ilham alınan güçlü özellikleri neler birlikte keşfedelim.

Dandelion Desen

Karahindiba çiçeğinin mesajı, etrafınızdakiler sizden kurtulmaya çalışsa bile pes etmeyin. Dışarı çıkın ve her şeyin kasvetli veya karanlık göründüğü bir gün bile olsa güneşli bir yaz gününün neşesini hatırlayın.

flora serisi

Dandelion desen kombinlerinize neşe ve güçlü bir duruş katmaya hazır. Ürünü incelemek ve satın almak için tıklayın.

Magnolia Branches Desen

Manolyanın yaklaşık 100 milyon yıldır var olduğunu biliyor muydunuz? Yüzyıllardır varolan manolyalar, hayatta kalmanın harika bir yoludur. İnsan neslinin tükenmesinden çok sonra bile hayatta kalabilirler. Bu nedenle manolya, sürekli değişen çağlar boyunca istikrar ve zarafet anlamına gelir.

flora serisi şal

Magnolia desen zaman ve mekan değişse bile her zaman iyi hissebileceğin kobinlerine zarif bir eşlikçi olacak. Ürünü incelemek ve satın almak için tıklayın.

Peonies Desen

Doğu kültüründe kalıcı bir onur ve zenginlik sembolü olarak, bu çiçeğin mesajı eylemlerinizin kendinize ve başkalarına nasıl yansıdığını hatırlayın ve her zaman onurlu bir duruş sergileyin. Başkalarının hayatlarını iyileştirmek için çaba sarf etmekten korkmayın.

flora serisi şal

Peonies desenin iyileştirici güçü her kombini yükseltecek enerjiye sahip. Ürünü incelemek ve satın almak için tıklayın.

Tulip Desen

Bizim topraklarımızda hikayesi başlayan lale yeryüzünde bir cennet sembolü olarak görülmüş ve üstün bir değer verilmiş. Lalenin mütevazı güzelliği, etkileme çabası olmadan bir gülden farklı olmak için mücadele etmeden dimdik ve güvenli duruşu hayranlık uyandırıcı.

flora serisi şal

Tulip Desen çok bizden çaba saretmeden iyi görenmek derdindeyseniz tam da size göre bir desen tercihi olacaktır. Ürünü incelemek ve satın almak için tıklayın.

Roses Desen

Gül her zaman aşkın, güzelliğin ve dengenin zamansız bir sembolü olmuştur. Her renk sevgiyi, güzelliği ve dengeyi biraz farklı ifade ederken, ana mesaj hala her zaman sevgidir!

flora serisi şal

Roses Desen taktığınız günler ruh halinizin sevgi dolu olacağına ve sizi yükselten bir enerjiyi çevrenize yayacağınızdan emin olun. Ürünü incelemek ve satın almak için tıklayın.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.