Sort
Sadece Stoktakileri Göster

Flora Serisi Şallar

Flora serisini doğadan ilham alan tasarımı ve geniş renk ve desen çeşidi ile desenli şal severlerin gözdesi olacak. Desenli medine ipeği grubunda bir ilke imza atarak özel efekt teknolojileri kullandığımız seride medine ipeği kumaşına kırışık efektler yaptık ve bu seyade ütü istemez, başta kayma yapmayan ve daha spor bir görünüm elde ettik. #takçık mottosunda sadece düz renkli şallar değil desenli şal severleri de düşündüğümüz bu yenilikle hiçbir zaman ütü yapmadan ve şalım bozuldu mu derdi yaşamadan gün boyu konforlu bir kullanım yaşayabilirsiniz.

Desenli Flora Serisi Şallar

Çiçek desenli şallarımızın her bir deseni farklı bir çiçekten ilhamla tasarlanmış ve renkleri özenle seçilmiştir. Hem minimal desenlerin hem de büyük çiçek desenlerini bulabileceğiniz seride 20 farklı çiçek deseni ve 100 renk bulunuyor. Bu geniş skalada hem günlük kombinleriniz için hem de özel gün, davet gibi etkinliklerde sizi kurtaracak seçenekler sunuyoruz. Düz bir elbisenin üzerine Flora Serisinden seçeceğiniz bir şal ile kombin tamamen farklı bir noktaya geçiş yapacaktır.

Günlük hayatınızda özellikle ofis kombinlerinizde çabasız şıklık elde etmek istiyorsanız çiçek desenli şallardan tercih edip temponuz ne kadar yoğun olursa olsun şıklığınızdan ödün vermeden güne devam edebilirsiniz. Medine ipeğinin kırışık görünümünü çok sevecek ve vazgeçemeyeceksiniz. Kenarlarındaki şerit detayı sayesinde tek kat kullanımda da oldukça şık görünen seri ebatları itibariyle de her şal bağlama modeline uyum sağlayacaktır.

Geniş Renk Yelpazesi

Tozlu Kahve, Vizon, Gri, Mor ve Siyah gibi desenlerin tam olarak ortaya çıkacağı ve her kombinle uyum içerisinde olabilecek renkleri tercih ettiğimiz seride istediğiniz desen ve rengi bulamamanız imkansız. Desenli şallarda istenilen desenin bulunamaması çok yaşanan bir durumken bu alanı olabildiğince genişletmek ve çiçek desenlerine doyacağınız bir seri elde etmek için uzun desen çalışmaları sonrasında temel 20 desene karar kıldık. Düz kıyafetlerle kombinlendiğinde oldukça hoş görünen şal modelleri dokulu medine ipeği kumaş kalitesine oranla uygun fiyatı ve çoklu alım fırsatlarıyla da satın aldığınızda oldukça hesaplı.

Uzun yıllar boyu kullanabileceğiniz modası geçmeyecek desen ve renklerden oluşan Flora Serisini keşfet!

Prepared by  T-Soft E-Commerce.