Sort
Sadece Stoktakileri Göster

Abiye Koleksiyonu Şal Modelleri

Özel günlerde kıyafetlerinizi tamamlayacak şal modelleri için Modakaşmir abiye koleksiyonuna mutlaka bakmalısınız! Birbirinden ışıltılı tasarımlarla hazırlanan koleksiyonun geniş renk seçeneği ise kıyafetinize uygun seçimi en doğru şekilde yapmanızı kolaylaştıracak. Kendinden simli kumaşları abiyelerinize ışıltı katarken kolay şekil almasının harikalığı abiye kıyafetlerinize günlük kullanım rahatlığı kazandıracak. Tüm davetlerde kullanabileceğiniz hafif, terletme yapmayan ve bozulmayan şal modelleri, bu koleksiyonu tercih etmeniz için önemli bir detaydır. Ayrıca abiye koleksiyonundaki bütün tesettür abiye şal modellerimizi günlük hayatta da kullanabilir, tarzınıza ışıltı katabilirsiniz.


Abiye şal kullanımında trend hale gelen ışıltılı ve dokulu görünümün öncülerinden olan Modakaşmir abiye şal koleksiyonu birçok renk seçeneğiyle de sizlerin beğenisine sunuluyor. Trend renklerden oluşan koleksiyonumuz her tarza, beğeniye ve kıyafete hitap etmesi ile dolabınızın vazgeçilmez parçası olmaya aday!

Birbirinden Işıltılı Tesettür Abiye Şal Alternatifleri

Şal alırken özellikle dikkat edilen ütü gerektirmeme ve kaymadan kolay kullanım kriterleri tüm şal modelleri içinde olduğu gibi tesettür abiye şal koleksiyonunda da dikkate alınmıştır. Hazırlanan koleksiyonumuzda birkaç alt kategori şeklinde abiye şal seçenekleri oluşturuldu ve bütün koleksiyon hem günlük hem özel günlere uyumlu hale getirilirken bir yandan da her mevsim kullanıma uygunluk işlevi güçlendirildi. Kolay şekil alması ve ipeksi yumuşaklığı ise en özel detaylardan…


Işıltı, rahatlık ve uzun süre kullanım gibi detaylarla öne çıkan tesettür abiye şal koleksiyonumuz farklı kategorilerden oluşuyor. Her biri birbirinden ışıltılı bu koleksiyonu ister kendiniz ister hediye için almış olun mükemmelliğiyle sizi şaşırtacakken ışıltısıyla tarzınıza farklı bir hava katacak!

Abiye Şal Modelleri

Birkaç kategoride incelediğimiz abiye şal modelleri; kumaş kalitesi, ışıltı ve geniş renk seçenekleriyle oldukça kalabalık bir koleksiyon... Koleksiyonun ilk üyesi olan Lily Şal için en ışıltılı modelimiz diyebiliriz. İpeksi dokunuşlardan vazgeçemeyenlerin ortak noktası olan Lily Şal, abiye şal modelleri olarak değerlendirilse de günlük ve her mevsim kullanıma uygundur. Özellikle saten ve benzeri ipeksi kıyafetler ile birlikte aynı tonlarda Lily Şal, kombininize harika bir görünüm kazandıracaktır.


Ruby Şal modeli ise tesettür abiye şal koleksiyonunun zarif ancak göz alıcı tasarımlarındandır. Başta kaymadan durması, kırışmaması ve kolay şekil alınabilirliği gibi detaylarının yanı sıra kendinden simli desende olması da harika değil mi? Bu sayede şalınızı ister abiye kıyafetlerle isterseniz de günlük takım/tunik gibi kıyafetlerinizde rahatlıkla kullanabilirsiniz.


Misa Şal tasarımında da kendinden desenli olma ve ışıltıdan bahsedeceğiz. Yalnızca tek farkla: Bu şal modelinde Medine İpeği’nin çok hoş bir uyumunu görüyoruz. Özel ışıltılı iplikli Medine İpeği’nin hafif şifon görünümü ile tesettür abiye şal kategorisine yeni bir renk katan bu model, günlük kullanımda birçok tarza da çok yakışacak!

Abiye Kıyafetlerin En Işıltılı Tamamlayıcıları

Abiye koleksiyonumuzdaki birbirinden ışıltılı şal modelleri ile kıyafetlerinize farklı görünümler kazandırabilirsiniz. Son yılların trendi olan takımlar ya da elbiseler ile çok şık duracak abiye koleksiyonu Modakaşmir farkıyla sizlerle buluşuyor!


Abiye kıyafetlerin en güzel ışıltılı tamamlayıcısı olacak abiye koleksiyonumuzdaki Lily Şal, Ruby Şal, Misa Şal ve Noi Şal alternatiflerimizi her zaman rahatlıkla kullanabilirsiniz.


Abiye koleksiyonumuzda ipeksi doku ve rahat kullanım sayesinde günlük kullanımda da rahatlıkla tercih edebileceğiniz şallar bir araya getirildi. Kendinden simli, ipeksi kumaşlardan oluşan tesettür abiye şal alternatiflerinin bir araya getirildiği abiye koleksiyonu şal modellerimiz kıyafetlerinize ışıltılı görünüm katmasının yanı sıra uzun yıllar rahatlıkla kullanabileceğiniz vazgeçilmez parçalardan oluşmaktadır.


Abiye koleksiyonumuzdaki tüm şalları, her mevsim kullanılabilirliği sayesinde yaz aylarında elbiselerle, kış aylarında ise kazaklarla kullanabilirsiniz. En trend renklerle oluşturulan bu koleksiyon, her tarza hitap etmesiyle de çok özel bir yere sahip. Günümüzün soft renk trendinde abiyelerinizle aynı tonlarda tercih edebileceğiniz şal modelleri gibi uyumlu renklerle de kullanabileceğiniz oldukça geniş yelpazeye sahip bir koleksiyon elimizde... Aynı şekilde, kontrast renkler için de aynı ton ya da uyumlu ton hareketliliğini yakalayabileceğiniz birbirinden özel tasarımlar Modakaşmir’de sizleri bekliyor!

Prepared by  T-Soft E-Commerce.