Eşarbın Renkler İle Oyunu

Eşarbın Renkler İle Oyunu
Eşarbın Renkler İle Oyunu
 
Renkler Belirleyici Etken
 
            Eşarp tesettürlü kadınlar için vazgeçilmez bir aksesuar haline geldi. Eşarp başörtüsü ya da yazmadan çok daha fazlasıdır. Daha alımlıdır ve daha iddialıdır. Bu sebeple tesettürlü kadınlar için eşarplar birer tutku haline gelmiştir. Tıpkı ayakkabı alışverişleri gibi her renk ve her modele sahip olma arzusu bu aksesuar için de geçerli olan bir hale gelmiştir. Eşarp modelleri incelendiğinde son bir kaç yıldır daha pastel tonlarda bir kullanım olduğu görülmüştür.
 
            Soft renklerin birleşimi ile oluşturulan bu modeller arada canlı renk kullanılsa bile renk geçişleri yumuşatılarak sağlanır. Bu durum ürünün ekstra canlı olmasını ve sadeliğini bozduğu için yakın dönemlerde en çok önem verilen faktör budur. Bu sebeple kahverengi ya da turkuaz, mat renklerde mürdüm gibi birçok farklı renk çok sık kullanılan renkler arasında yer alıyor. Yine desenlere bakıldığında herhangi bir anlam içermeyen renk karmaşasının uyumlu hale getirilmiş şekli ile sağlanıyor olması göz yormayan bir yapıya kavuşmasını sağlamıştır. Tabi bu aksesuarlarda çiçekli ya da kuş tüyü desenli modelleri de var ancak karışık renkli ürünler kadar yer kaplamamaktadır.
 
 Sürekli Değişiklik Yapılan bir Aksesuar
 
            Eşarp sadece tesettürlü kadınlar için kullanılıyor zannedilse de birçok kadın boynunu örtmek için de kullanmaktadır. Önceki dönemlerde daha yumuşak kaymayan modeller kullanılmaktayken şu an daha canlı, örtüldüğünde daha hareketli görünen ve dikkat çeken aksesuarlar kullanılmaktadır. Sadece saçı kapatmakla kalmayan elbiseler ile uyumlu olması da istenen eşarp çeşitleri oldukça fazla zaman ve emek harcanarak hazırlanan giyim ürünleridir.
 
            Tesettür kadın modası şu an için en sık değişen moda akımı olduğu için takip etmek ve yetişmek bir hayli zordur. Bu sebeple tasarımcılar için sürekli bir tempo hali söz konusudur. Bu yazın da moda rengi olan haki ve pudra geçen yıl kadar iddialı bir dinamikle geçecek. Yaratılan ürünler incelendiğinde tek renk ürün kullanımı çok nadirdir. Modellerin tamamı geçen yıllara zıt olacak şekilde mat bir görünüme sahiptir. Parlak modeller neredeyse şu an için hiç kullanılmamaktadır. Ayrıca birbiri içine geçmiş örgü renk modelleri oldukça popüler olup, bisikletli ya da son baharlı modeller oldukça trend. Leopar desenleri de daha cesur olan kadınların sıklıkla kullandığı muhteşem renk uyumuna sahip ürünlerdir. Eşarp fiyatı ürünlerin kalitesine göre değişiklik gösteren bir faktördür. Bazı ürünlerde bu fiyatlar çok yükselebilirken bazı modeller diğerlerine kıyasla çok uygun fiyatlara alınabilmektedir.
 
            Burada önemli olan etken markaların belirli dönemlerdeki kampanyalarını ve indirim zamanını takip ederek daha az para ile daha fazla ürün satın alınabilir. Kadınların sürekli değişen başörtü ihtiyaçları durumu kimi zaman maddi anlamda kişileri zorlamaktadır. Bu sebeple değişen akımlardan daha uygun bir maliyet ile yararlanmak mümkün hale gelecektir.
 

13 Nisan 2018 01:18
Etiketler : Eşarp Modelleri Eşarp Eşarp Çeşitleri Eşarp Fiyatı
güvenlik
desteklenen kartlar
Whatsapp Destek