Sort
Sadece Stoktakileri Göster

Dinamik Desen Şal Modelleri ve Fiyatları

Dinamik desen, farklı renkler ile göze hoş gelecek bir biçimde düzenlenmiş olan oldukça prestijli ve şık bir desen çeşididir. Bu anlamda şallar içerisinde özellikle kendini belli eden ve birçok farklı kıyafetiniz ile mükemmel uyum sağlayacak olan dinamik desenli şallar sayesinde taArzınızı ve moda anlayışınızı olabilecek en iyi şekilde ortaya koyabilirsiniz.

Bununla birlikte dinamik desenli şallar oldukça tercih edilen bir modeldir. Üzerinde bulunan farklı desenler, çizgiler ve kesintiler biçiminde giderek eşsiz bir görünüm oluşturmasının yanında farklı bir hava katarak sizin de öne çıkmanızı sağlamaktadır. Bu sebeple de birbirine iltifat eden renkler, şalın üzerinde ahenkle dans etmektedir.

Dinamik Desen Medine İpeği Şal Özellikleri

Dinamik desenli şallar, sitemiz içerisinde siz müşterilerimiz için Medine ipeği ile üretilmiştir. Medine ipeği şal modelleri, oldukça öne çıkan kaliteli bir şal kumaşı olmasının yanında yapısı ve görünümü sebebiyle de oldukça tercih edilmektedir.

Her mevsimde kullanabileceğiniz Medine ipeği şalların hem arka hem de ön kısımları birbirinin aynısı olacak şekilde yapılandırılmıştır. Bunun yanında günlük hayatta, geceleri ya da özel günlerde kullanıma tamamen uygundur. Bu sebeple de çok işlevli olarak tanımlanabilmektedir.

Desenli Medine ipeği şallar, başınızda ağırlık yapmamaktadır. Bu anlamda gün içerisinde rahatınızı bozmadan kullanabilmeniz de güvence altına alınmıştır. Aynı anlamda kayma gibi olumsuz durumlara da sebep vermez. Böylelikle gün içerisinde tekrarlı biçimde düzeltmenize gerek kalmaz.

Hem tek kat hem de çift kat olacak şekilde kullanımınıza uygun olan dinamik desen Medine ipeği şal, kenarlarının İtalyan dikişi ile bezenmiş olmasıyla birlikte konforunuzu sağlamakta ve gün içerisinde rahatlıkla kullanmanıza olanak vermektedir.

Dinamik Desenli Medine İpeği Şal Bakımı

Desenli Medine ipeği şal modelleri, 80*200 olacak şekilde yapılandırılmış olmalarının yanında çamaşır makinesinde yıkamaya da uygundur. Bu anlamda çamaşır makinenizin hassas ayarlarında yıkamanız mümkün kılınmıştır. Aynı anlamda şalı sererek kurutmanız önerilmektedir.

Ütüleme işlemleri için ise ütünüzün düşük ısı derecelerini tercih edebilirsiniz. Böylelikle şalınız ilk günkü ışıltısını kaybetmeden uzun zaman boyunca kullanılabilmektedir.

Prepared by  T-Soft E-Commerce.