Sıralama seçin
Sadece Stoktakileri Göster

Dinamica Desen Medine İpeği Şal Modelleri ve Fiyatları

Desenli şallar, birbirinden farklı tasarımları ile birlikte tesettürde göz dolduran bir şıklık sunar. Bu desenlerden biri olan Dinamica desenli şal modelleri özellikle tesettür giyimde kadınların estetik ve zarafet için tercih ettiği bir modeldir. Dinamica desenli şallar hem yaz hem kış aylarında rahatlıkla kullanılabilmektedir. Birbirinden farklı renk modelleri ile birlikte Dinamica desenli şallar istediğiniz kombinlerle uyum sağlayabilir.

Dinamica Desen Modelleri

Dinamica desen modelleri şallar üzerinde rahat bir şıklık oluşturmaktadır, bununla birlikte renk çeşitliliği açısından ara renkler de bulunmaktadır. Bu sayede gideceğiniz ortamların niteliğine göre uygun bir rengi Dinamica desenli şal modelleri için tercih edebilirsiniz. Dinamica desenli ipeksi Jakar şal modeli özellikleri için,

  • İpeksi Jakar şal, dört mevsim kullanılan ve oldukça hafif bir kumaş türüdür.
  • İpeksi Jakar şal, Dinamica desenini geniş bir kesime hitap etmektedir hem genç hem yetişkin bireyler bu tarz bir desen modelini rahatlıkla kombinlerinde kullanabilir.
  • İnce bir kumaş türü ile üretilen Dinamica desen modelleri şallar zengin bir renk olanağı sağlar.
  • Dinamica desen modelleri şallar geniş renk aralığında bulunur üstelik ara renklerde mevcuttur.

Renk Renk Dinamica Desen Modelleri

Dinamica desen modelleri farklı renk seçenekleri ile birlikte tüm kombinlerinize uyum sağlayabilir. İpek şal modelleri arasında olan Dinamica desen modelli şallar, kahverengi, beyaz, taş, krem, bronz, karamel, hâkî, marin, marsala, iğde gibi ara renkli şal modelleri de mevcuttur. Parlak bir kumaşa sahiptir bu sebeple başta gayet hoş durmaktadır. Dinamica desenli şal modelleri,

  • Dinamica desenli şallar tüm bağlama yöntemlerine uyum sağlar.
  • İpekten üretilen Dinamica desenli şal modelleri yumuşak dokulu ve esnektir, üstelik parlak yapısı ile birlikte kolaylıkla kırışmaz.
  • Şal koleksiyonuna hareket getirmek isteyen kadınlar, zengin renk seçenekleri bulunan Dinamica desen modellerini tercih edebilir hem şık hem de klasik kombinleri içerisinde kullanabilirler.
  • Şık bir yere gideceğiniz zaman Dinamica desenli şal modellerini tercih edebilir hem konfor hem şıklık açısından bu şalları her alanda değerlendirebilirsiniz.
  • Davetler için özel kombinler oluşturuyorsanız kıyafetinize uygun bir şal modelini rahatlıkla bulabilirsiniz.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.