Sıralama seçin
Sadece Stoktakileri Göster

Dikişsiz Bone Modelleri ve Fiyatları

Bone, en genel anlamda şalınızın altında bulunan, penye gibi materyallerden elde edilmekte olan ve ayrıca şalınızın mükemmel görünümde olmasının yanında saçlarınızın da düzenli bir şekilde durmasını ve şalınızın bozulmamasını sağlayan araçlardır. Her şal ile birlikte kullanılabilecek olan dikişsiz boneler, en çok tercih edilmekte olan türler arasındadır.

Bununla birlikte bone, her zaman sizin için rahatlık sağlayacak şekilde olmalıdır. Bu anlamda üretilmiş olduğu materyali, saçınızı tutuş şekli ve başınızı sıkmaması ya da iz yaratmaması oldukça önemlidir.

Sitemiz içerisinde satılmakta olan birçok bone modeli içerisinde dikişsiz boneler öne çıkmaktadır. Esnek olmasının yanında çevresi dikişsiz olarak düzenlenmiştir ve bu anlamda rahatsızlık vermez ya da şalınızın altında hoş olmayan bir görünüme sebep olmaz.

Saçlarınızın dışarıya çıkmasını önleme işlevi gören bonelerin oldukça iyi seçilmesi gerekir. Bu anlamda tam bir düzen oluşturarak sizin de rahat ve konfor sahibi olmanızı güvence altına almaktadır.

Dikişsiz Bone Özellikleri

Dikişsiz bone, şallarla birlikte oldukça kullanılmakta olan bir bone türüdür. Bu anlamda genellikle dikişsiz boneler tercih edilmektedir. Başınızdan kaymayan yapısı sayesinde şalınızı da tutabileceği gibi aynı zamanda sıkmayacak ve ağırlık yapmayacak olan dikişsiz bone, sizi rahatsız etmemesi ve günlük hayatınızda zorluk çıkarmaması adına özenle üretilmiştir.

Bu anlamda farklı türleri de olan bonelerden her biri farklı durumlarda öne çıksalar da dikişsiz boneler, en çok kullanılan ve aynı zamanda en çok tercih edilen kullanışlı boneler olarak bilinmektedirler.

Yapılmış olduğu kumaşın yanında saçlarınızı koruması ve şalınızın ideal bir görünüme sahip olmasını amaçlamaktadır. Bu anlamda bone modellerinin her birinde olduğu gibi kumaşı da bu amaca hizmet eder bir biçimde yapılandırılmıştır.

Taktığınız ilk anki gibi kalacak dikişsiz bone, çamaşır makinesinde yıkanabilir özelliklere sahiptir. Sitemizde bulunan bone modelleri ve fiyatları ise oldukça uygun bir şekilde sizlere sunulmuş olmasının yanında, şalların bu önemli parçası olan ürünü kolaylıkla satın alabilir ve gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.