Sort
Sadece Stoktakileri Göster

Baklava Desen Medine İpeği Şal Modelleri ve Fiyatları

Baklava desen, modern ve kendini her ortamda öne çıkaran bir desen modeli olarak şal modelleri içerisinde oldukça tercih edilmektedir. Bununla birlikte şalların tamamen size özgün olmasını sağlamasıyla eşsiz bir görünüme ve sizin için de tarzınızı öne çıkaran bir araç görevinde görülmektedir. Bununla birlikte gün içerisinde kullanabileceğiniz gibi geceleri ya da özel günlerinizde de kullanıma oldukça uygundur.

Farklı kıyafetleriniz ile kombin yaparak size özgü bir görünüm elde edebilirsiniz. Böylelikle her anlamda şıklığınızı gözler önüne sermiş olarak çevrenizde de beğeni kazanmış olacaksınız. Baklava desenli şalların her bir rengi ise birbirine uyumlu ve hoş renkler ile üretilmiştir. Bu anlamda dilediğiniz dizaynı, size sunulmuş pek çok farklı seçenek içerisinden seçebilirsiniz.

Baklava Desenli Medine İpeği Şal Özellikleri

Baklava desenli şal modelleri, Medine ipeğinden üretilmiştir. Bu anlamda yüksek kalite standartlarının üzerinde olan bu şal modeli, pek çok farklı özelliği ile öne çıkmaktadır. Baklava desenli Medine ipeği şal, her mevsimde kullanabileceğiniz şekilde üretilmiştir. Bununla birlikte yaz aylarında terletmez ve kış aylarında da gönül rahatlığı ile kullanılabilir ve iç göstermez.

Aynı anlamda başınızda ağırlığa sebep olmaz, bu özelliği ile birlikte hem tek kat hem de çift kat olmaz üzere dilediğiniz biçimde kullanabilmenizi sağlar. Bununla birlikte başınızdan kayma problemini de ortadan kaldırmaktadır.

Hem ön hem de arka yüzeyi aynı desene sahip olan Medine ipeği şal modelleri, kenarlarının İtalyan dikişli olması ile birlikte gün içerisinde sizin için hiçbir rahatsızlığa sebebiyet vermeden, konforlu bir kullanım sağlamaktadır.

Baklava Desenli Medine İpeği Şal Bakımı

Desenli Medine ipeği şal, 80*200 olmak üzere ideal ölçülerde üretilmiştir. Bununla birlikte çamaşır makinenizde yıkamaya uygundur. Makinenizin hassas yıkama seviyesinde yıkamanız önerilmektedir. Aynı anlamda kurutma makinesinde değil, sererek kurutabilirsiniz. Ütüleme işlemleri için ise ütünüzün düşük ısı seviyelerinde olmasına dikkat etmeniz önemli bir durum olarak sayılabilir. Böylelikle şalınız, kalitesinden ve gösterişinden ödün vermeden uzun yıllar boyunca hizmetinizde olacaktır.

Prepared by  T-Soft E-Commerce.