Sıralama seçin
Sadece Stoktakileri Göster

Desenli Pamuk Şallar

Desenli pamuk şal çeşitleri, yıllardır sevilerek kullanan ve modası asla geçmeyen ürünler arasındadır. Özellikle pamuk içeriği sayesinde ön plana çıkan farklı desenlerde şal modelleri, terleme ve tahrişe sebep olmamaktadır.

Desenli şal modelleri, pek çok renk ve desende üretildiği için pek çok giyim ürünü ile kombinlenebilmektedir. Giyim tarzını düz tercih eden hanımların ilk tercihlerinden bir tanesi de karışık desenli şal modelleridir. Düz renk kıyafetlerin üzerine takılabilen bu şal modeli, modern ve tarz bir görünüme kavuşmanıza yardımcı olacaktır.

Desenli Pamuk Şal Modelleri

Desenli şallar, her yıl moda olan parçalardır. Bunun yanı sıra değişen moda algısıyla birlikte şallarda da değişiklikler yapılmakta ve şal kullanan hanımların kendilerine en uygun şal modeli seçimleri kolay hale gelmektedir. Sitemizde sayısız şal modeli bulunmaktadır. Pamuklu olan seçenekler, konforlu olmaları bakımından ön plana çıkmaktadır.

Karışık desenli şal, çizgi desenli şal, yaprak desenli şal, yıldız desenli şal gibi tercih edebileceğiniz oldukça farklı desenlerde pamuktan üretilmiş şalları sitemiz üzerinden bulabilmeniz mümkündür. Bu sayede şal kullanımınızı çeşitlendirebilir ve modaya uyum sağlayabilirsiniz.

Pamuklu Şal Özellikleri

Pamuklu şallar, son zamanlara damga vurmuştur. Özellikle eşarp ürünlerinden daha modern olması ve gençlere hitap etmesiyle ön plana çıkmayı başaran şallar, günümüzde 7’den 70’e her kadın tarafından tercih edilmektedir. Pamuklu şallar arasında en çok tercih edileni siyah şal modelleridir. Pamuk kullanılarak üretilen şalların özellikleri ise şu şekildedir:

  • Pamuklu şallar ince bir yapıya sahiptir ancak iç göstermez.
  • İnce olmalarından kaynaklı ciltte kızarıklık ya da tahrişe sebep olmaz.
  • Yaz aylarında daha rahat ve konforlu bir kullanım sağlar.
  • Sentetik iplik ve benzeri ürün içermediği için oldukça sağlıklıdır.
  • Kolay temizlenir ve deforme olmadan yıllar boyunca kullanılabilir.
  • Pamuklu şallar çok farklı şekillerde bağlanabilmektedir.
  • Pamuklu şal çeşitleri oldukça fazla renk ve desende üretildiği için herkese hitap edebilmektedir.

Desenli pamuk şal modellerini görmek ve satın almak için sitemize göz atabilir ve birinci sınıf kalitede üretilen şık ve rahat şal seçeneklerine göz atabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.