Sort
Sadece Stoktakileri Göster

Daisy Desen Şallar

Daisy deseni, kiraz yapraklarını sembolize etmektedir. Bu anlamda doğanın güzelliklerinden biri olan kiraz çiçekleri, şalınızda sizlerle buluşarak şıklık ve zarafet kazandırmakla birlikte doğanın bir parçası olduğunuz da simgeleme görevini taşımaktadırlar.
Farklı renkleri ile birlikte sunulmakta olan Daisy desenli şal, hem doğal, nude renkleri hem koyu renkleri hem de canlı renkleri ile birlikte sizlerle buluşmaktadır. Bununla birlikte arka planın renginde olduğu gibi kiraz çiçeklerinin rengi de, alt renklere hitap edecek şekilde seçilmektedir.
Bu anlamda Daisy şalınızı farklı renkteki kıyafetlerinize uygun kombinler yaparak süsleyebilir ve aynı zamanda bulunduğunuz çevrede asaletinizi olduğu kadar moda anlayışınızı da gözler önüne serebilirsiniz.

Daisy Desenli Medine İpeği Şalların Özellikleri

Daisy desenli şallar, sitemiz içerisinde oldukça kaliteli bir kumaş türü olan Medine ipeğinden elde edilerek sizlerle buluşturulmaktadır. Bu anlamda kiraz çiçeği desenli Medine ipeği şallar, oldukça kolay bir kullanımın yanında göze çarpan bir zarafet de sunmaktadır. Buna hitaben de ilk olarak başınızda ağırlık yapmayarak günlük kullanımda konforunuzdan ödün vermemenize yardımcı olduklarından bahsedebiliriz.
Aynı anlamda kayma problemini ortadan kaldıran İtalyan dikişlere sahiptirler. Kırışmaz yüzeyleri sayesinde ütü ihtiyaçları bulunmamasının yanında her mevsim içerisinde kullanıma karşı idealdirler. Bu anlamda da hem çift hem de tek kat olacak şekilde kullanabilir ve dilediğiniz modele uygun olacak biçimde stilinizi uyarlayabilirsiniz.
Mükemmel dokusunun yanında Daisy desenli Medine ipeği şallar, 20 farklı desen 100 farklı ürün içinde bulundurularak Medine ipeği şal modelleri arasında öne çıkmaktadırlar.

Daisy Desenli Medine İpeği Şalların Bakımı

Desenli Medine ipeği şallar, sitemiz bünyesinde müşterilerimiz tarafından oldukça tercih edilen şal modelleri arasında olmalarının yanında 80*200 olmak üzere ideal bir boyuta sahiptirler. Bu şal türünün bakımı ise makinede yıkanabilir bir biçimde ayarlanmıştır. Bu anlamda çamaşır makinenizin hassas ayarında yıkayabilir ve sererek kurutabilirsiniz.
Bunun yanında kırışmaz yapıları sayesinde ütüye ihtiyaç duymadan basit bir biçimde kullanılma özelliklerini de taşımaktadırlar.

Prepared by  T-Soft E-Commerce.