Sort
Sadece Stoktakileri Göster

Crunch Desen Medine İpeği Şal Modelleri ve Fiyatları

Crunch desen, Touch serisinin bir ürünü olarak sitemiz içerisinde oldukça tercih edilmekte olan şal modellerinden biridir. Bunun yanında oldukça şık ve zarif bir yapıya sahip olan Crunch desenler, her türlü farklı kıyafetinizle uyum sağlaması adına geliştirilmiş ve bunun yanında zarafetinizi ortaya koyacak yapıdalardır.

Birçok farklı rengin üzerinde dairesel desenler sunan Crunch serisi, asil bir görünüm vermesinin yanında oldukça şık bir görüntü ile her türlü kullanıma uygun olacak şekilde geliştirilmişlerdir. Çatlak desen, sade bir desen olmasına karşılık oldukça dikkat çekmektedir. Bu sebeple de her türlü farklı kullanım için uygundur. Aynı zamanda üretilmiş oldukları kumaşlara hitaben yüksek kalite standartlarına sahiptirler ve uzun süreli bir şekilde kullanımları mümkündür.

Crunch Desenli Medine İpeği Şal Özellikleri

Crunch desenli şal modellerinin her biri, oldukça prestijli ve görüntüsü de kullanımı da basit ve hoş olan Medine ipeği kullanılarak elde edilmiştir. Medine ipeği şal modellerinin her birinin özellikleri ise en çok öne çıkanlardandır.

Bu anlamda desenli Medine ipeği şal modellerinin içerisinde Crunch desenli olanlar, daha ince bir Medine ipeği kullanılarak yapılandırılmıştır ve bu anlamda özellikle yaz aylarında tercih edilmektedirler. Bunun yanında başınızda ağırlık yapmaz ve gün içerisinde rahatsızlığa sebep olmazlar. Aynı anlamda kayma problemi karşıdırlar. Başınızdan kaymadan ve düzeltme gerekmeden uzun süre kullanılabilirler.

Yan kenarları ise İtalyan dikişlere sahiptir. Bununla birlikte hem günlük kullanıma, hem gece kullanımına hem de özel günler için idealdirler. Aynı şekilde hem tek kat hem de çift kat olarak kullanılabilirler ve şalınızla farklı dizaynlara izin verirler. Boyutları ise bir şal için ideal olarak görülen 80*200 olarak yapılandırılmıştır. Bu anlamda da şal bağlama modellerini olanaklı kılarlar.

Crunch Desenli Medine İpeği Şal Bakımı

Desenli Medine ipeği şalların bakımı oldukça kolaydır. Bu anlamda makinede yıkanmaya uygundurlar. Çamaşır makinenizin düşük ve hassas ayarlarında yıkanabilir olmalarının yanında kurutma makinesinde değil, sererek kurutulmalarını önerilmektedir. Ütüleme işlemi için ise ütünüzün düşük ısı derecelerinde bulunan ayarlarından yararlanabilirsiniz.

Prepared by  T-Soft E-Commerce.