Sort
Sadece Stoktakileri Göster

Pamuklu Vual Şal Modelleri ve Fiyatları

Özellikle yaz aylarında tercih edilen Pamuk Vual şal alternatifleri hafifliğiyle ve rahatlığıyla sizleri çok şaşırtacak! Vual ipliğin yapısı sayesinde %100 pamuklu şallar başınızda gün içinde incelmeden saatlerce durabilecek, terletme ya da kayma yapmadan kullanabileceğiniz organik pamuk ipliklerinin bir diğer güzel yanı ise mevsimsiz olması kışın sizi üşütmez yaz mevsiminde ise serin tutar. Organik, doğal içerikli tekstil ürünleri hem kendi sağlığımız hem de doğaya zarar vermemek adına tercih edilmemiz gereken ürünler. Bu ürünler genelde çok yüksek fiyatlı olmasına karşın Modakaşmir’de %100 pamuk içerikli ürünler oldukça uygun fiyatlı.

Uzun yıllar kullanabileceğiniz ve sürdürülebilir kumaşı sayesinde de kendinize ve çevrenize zarar vermeden modaya uyum sağlayabildiğiniz bu seriyi daha önce şans vermediyseniz mutlaka gardırobunuza ekleyin. Her mevsim kullanıma uygundur ve iç göstermez özelliğiyle de rahatlıkla kullanabilirsiniz. 85 x 200 cm ebatı ile her şal bağlama modeline uyum sağlayabilecek Pamuk Vual serisinde ister tek kat isterseniz de çift kat kullanabilirsiniz.

Kullanışlı ve Rahat

İnce yapısına rağmen çok açık tonlar hariç iç göstermez. Makinada kolayca yıkayıp kuruttuktan sonra ister hiç ütülemeden kırışık görünümü ile kullanın isterseniz de kolay ütülenebilir yapısı ile ütüleyerek kullanın. Kenarları İtalyan dikiş olan serinin kısa kenarları püskül detayları mevcuttur.

Tüm Renk Çeşitleri

Pamuk Vual Şal alternatiflerimiz uygun fiyat ve yüzlerce renk seçeneğiyle dolaplarınızda yer almak için sizleri bekliyor! %100 pamuk kumaşın nefes alabilen yapısı sayesinde özellikle yaz aylarında başınız havasız kalmayacak ve sizi rahatsız etmeden çok konforlu bir kullanım sağlayacak. %100 pamuk kumaştan üretilen Pamuk Vual serimizde 116 renk seçeneği mevcut ana renkler haricinde tüm ara tonları eklediğimiz ve sezonunu trendlerine göre de sürekli genişlemeye devam eden renk skalamızda bulamayacağınız bir ton neredeyse yok! Geniş renk kartelamız sayesinde Pamuk Vual Şal serimizde istediğiniz tonu bulmanız çok kolay.

Daha önce hiç deneyimlemediyseniz Pamuk Vual Siyah, Acı Kahve, Latte renklerini, sezonun trend tonu Pamuk Vual Çağla ve  Pamuk Vual’le özleşleşmiş Pamuk Vual Pastel Aşı ve Kurşun renklerini mutlaka deneyimleyin. Okul, iş, toplantı ya da günlük hayatın herhangi bir anında tercih ederek gününüzü daha rahat geçirmenizi sağlamak için Modakaşmir Pamuk Vual Şal kategorisini mutlaka incelemelisiniz!

Prepared by  T-Soft E-Commerce.