Sort
Sadece Stoktakileri Göster

Pamuk Eşarp

Rahat tesettür giyim aksesuarlarının vazgeçilmez parçası olan pamuk eşarp Modakaşmir farkıyla sizleri bekliyor! Özellikle günlük kıyafetlerin tamamlayıcısı olacak pamuk eşarplar, son yılların trend desen ve renkleriyle kendinden çok söz ettiriyor. Pamuk eşarp kullanım kolaylığı ile hemen her ortamda tercih edilirken her mevsim kullanılabilirliği ve uygun fiyatlarıyla da oldukça popüler.


Günlük eşarp kullanımın en rahat parçası olan %100 pamuk eşarp modelleri bir kere kullandıktan sonra her kıyafetinizde tercih edeceğiniz oldukça rahat eşarplardandır. Bağlama kolaylığı, hafifliği ve kaymadan kolay şekil alırlığı sayesinde her rengini almak isteyeceğiniz pamuk eşarp alternatiflerine kombinlerinizde mutlaka yer vermelisiniz.


Uygun fiyat, kaliteli ürün ve geniş renk seçeneğiyle Pamuk Vual Serisi günlük hayatta kurtarıcı parçanız olacak. Spora, alışverişe, ev davetlerine, okula giderken rahatlıkla tercih edebileceğiniz pamuk eşarp alternatifleri uzun saatler kullanım kolaylığıyla da ön plana çıkıyor. Üretiminde kullanılan ışıltılı ve nefes alan vual iplik sayesinde terletme yapmayan pamuk eşarp modelleri uzun saatler incelmeden kullanım için de uygundur. Ayrıca geniş renk yelpazesine sahip bu kategori günlük eşarp için rengarenk seçimler yapabileceğiniz bir alternatiftir.

Desenli Pamuk Eşarp

Kombinlerinde farklı detaylara yer vermek isteyenlerin tercihi desenli pamuklu eşarp modelleri, günlük eşarp olarak kullanımın yanı sıra özel günlerinizde de kullanabileceğiniz tasarımlara sahip. Spor, günlük giyimle kullanabileceğiniz desenli pamuk eşarp modelleri aynı zamanda özel günlerde klasik kıyafetlerinizle de çok uyumlu duracaktır. Son zamanların trendi olan günlük takımlarla da abiye takımlarla da tercih edebileceğiniz desenli pamuk eşarp alternatifleri oldukça geniş bir seriye ev sahipliği yapıyor.


Günlük kombinlerinizi tamamlayacağınız gömlek, tunik, kazak gibi kıyafetlerin yanında mevsimlik elbiseler ile de kullanabileceğiniz günlük eşarp alternatifleri birbirinden özel dokulara sahip. Hemen her tarza hitap edecek desenli pamuk eşarp modelleri uzun bağlama, bol bağlama, şal gibi bağlama seçeneklerinin hepsiyle de uyumlu.


Aynı şekilde, yüzünüzün şekline göre oval yüz için önü yuvarlak bağlama, uzun yüzler için biraz daha üçgen sivri model bağlamaya uygun, bozulmadan kolay şekil alır yapısı bu eşarp modelini ön plana çıkarıyor.


Kolay şekil alırlığı, geniş renk ve desen yelpazesi, ütü gerektirmeyen kırışmaz yapısı ile Modakaşmir pamuk eşarp kategorisi her anınızda hafif, ferah ve şık hissetmenizi sağlayacak çok özel modelleriyle sizleri bekliyor!

Prepared by  T-Soft E-Commerce.