Sıralama seçin
Sadece Stoktakileri Göster

Çikolata Serisi Şal Modelleri ve Fiyatları

Çikolata serisi içerisinde 18 farklı desen çeşidi bulunur. Çikolata serisi ipekten üretilir ve her mevsim rahatlıkla kullanabilirsiniz. Kahverengi desenli şal modelleri hem özel günlerde hem de günlük hayatta rahatlıkla kullanılabilir. Çikolata serisindeki şal modelleri,

  • Baş üzerinde kayma yapmaz, kumaşı sayesinde oldukça hafif olmaktadır.
  • Kişiler ister tek kat isterse de çift kat olarak kullanılabilmektedir.
  • Mevsime göre kumaş seçimi yapmak önemlidir, bu sayede kişiler zorlu hava şartlarına karşı daha rahat bir kullanım sağlayabilirler. Bu yüzden çikolata serisindeki şal modelleri her mevsim ile uyum sağlayabilmektedir.
  • Çikolata serisi içeriğinde bulunan şallar tesettür giyim kombinlerin de pratik ve tamamlayıcı şal modelleridir.

Çikolata Serisi Şal Modelleri

Çikolata serisi içerisinde bulunan şal modelleri sıcak aylarında hafif ve nefes alan bir kumaştır, rahat kullanım imkânı sunarak daha konforlu bir imkânı sunar. Çikolata desen şal modelleri zen desenli şal, Hint desenli şal, asimetrik desenli şal, monokrom desenli şal, dama desenli, fırça desenli, harmony desenli gibi pek çok deseni içeriğinde barındırır. Çikolata serisi şal modelleri kombini hakkında,

  • Çikolata serisi şal modelleri ile birlikte kombinlerinizi hem ferah hem de şık olarak yapabilirsiniz.
  • Misafirliğe giderken, okula, işe, özel yemeklere giderken rahatlıkla kullanılabilmektedir.
  • Çikolata desenli şalları ağırlık hissetmeden gün boyu kullanabilirsiniz, bununla birlikte iki taraflı olarak kullanabilirsiniz.
  • Çikolata şal modelleri kırışmayan şal modelleri arasındadır ve gün boyunca rahat bir kullanım sağlar.

Günlük ve Şık Şal Modelleri

İpekten üretilen çikolata serisi, sağlıklı bir kumaş türüdür, bununla birlikte hava alan bir kumaş türü olmaktadır. Bu sayede diğer sentetik kumaşlara göre terleme yapmaz ve uzun saatler boyunca kullanabilirsiniz. Kumaş yapısı sayesinde çikolata şal modelleri renkleri daha canlı gösterir ve her türlü farklı modellerine uyum sağlar.

Çikolata serisi şallar, doğru seçim yapıldığı zaman hem spor olarak hem de klasik giyim tarzına uyum sağlamaktadır. Bununla birlikte özellikle boyun kısmında ağırlık yapmaz ve başta yokmuş gibi hissettirir. Kahverengi desenli şal Elbise, tunik ve daha birçok giyim ürünü ile kombinlenebilmektedir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.