Sort
Sadece Stoktakileri Göster

Karamel Serisi Şallar

Karamel serisi, tesettürlü kadınlar için sunulan ve 15 farklı model seçeneği ile tercih edilebilen bir şal koleksiyonudur. Daha çok günlük hayattaki kullanıma önem veren kadınlar, gün içerisinde zorluk yaşatmayan ve kolay kullanım sunan şal modellerini tercih etmektedir. Bu nedenle de şal tercihi yapmadan önce mutlaka özellikleri hakkında ufak bir inceleme yapmaktadırlar.

Karamel serisi olarak bilinen ve bünyesinde 15 farklı şal modeli barındıran bu koleksiyon, tam olarak günlük kullanımdaki kolaylıkları barındırmaktadır. Gerek kullanım kolaylığı gerekse de şık görünümü sayesinde pek çok kadın tarafından bu koleksiyon tercih edilmektedir. Özelliklerini merak edenler ise aşağıdaki özellikleri detaylı bir şekilde inceleyebilir.

Karamel Serisi Özellikleri Nelerdir?

Şal modelleri denildiğinde akla ilk gelenler arasında yer alan karamel serisi, birbirinden farklı renk ve desen seçenekleriyle alıcılara sunulmaktadır. Kadınlar, şal seçimi yaparken genellikle kullanım şeklinde ve nerede kullanılması gerektiğine fazlasıyla dikkat etmektedir. Bu konu kapsamında sunulan karamel serisi özellikleri şu şekilde açıklanabilir:

  • Kenarları normalden farklı olarak İtalyan dikişleri ile çevrilmiştir.
  • Seri içerisinde 15 farklı desen modeli bulunmaktadır.
  • Tek kat kullanımda ve hatta çift kat kullanımda dahi bozulmadan kullanılabilir.
  • Medine ipeği kullanılarak üretilmektedir.
  • Hafif olmasının yanı sıra gün içerisinde kayma gibi sorunlar yaşatmamaktadır.
  • Her mevsim kullanıma uygundur.
  • Kişisel tercihe bağlı olarak ister gece ve özel günlerde isterse de günlük hayatta rahatlıkla tercih edilebilmektedir.

Karamel serisi özellikleri bu şekilde açıklandığında, bu seriden yararlanmak isteyen kadınlar çok daha kolay bir şekilde tercih yapabilmektedir. Çünkü bir şalın sahip olabileceği tüm avantajları sunmakta ve her türlü kullanıma uygunluk göstermektedir.

Karamel Serisi Nasıl Kullanılır?

Zebra desenli şal ve buna benzer daha birçok şal modeli, karamel serisi bünyesinde yer almaktadır. Kadınlar, tercih edecekleri modele ve desene göre bir kullanım alanı belirleyebilir. Desenli şallar, günlük kullanıma çok daha uygunken, tek renk şallar özel günlerde daha sık görülebilmektedir.

İsteğe bağlı olarak zebra desenli şal yerine dama desenli şal da tercih edilebilir. Burada önemli olan tek nokta tercih edilen şal modeline göre doğru kombin yapmak ve doğru alanda kullanmak olacaktır.

Prepared by  T-Soft E-Commerce.