Sıralama seçin
Sadece Stoktakileri Göster

Hasır ve Canvas Çanta Modelleri

Çanta kullanımı hem bir gereksinim hem de şıklık göstergesi olmaktadır. Çantalar, günümüzde çok farklı şekillerde üretilmekte ve moda algısına uyum sağlamaktadır. Günümüzde her kadının severek kullandığı çanta modelleri Moda Kaşmir sitemizde yer almaktadır.

Çanta Modelleri

Kanvas çanta modelleri, oldukça rahat kullanılabilen ve omuzda ağırlık yapmayan modellerdir. Üretiminde kullanılan kaliteli materyaller sayesinde oldukça dayanıklıdır. Üstelik çantanın kendi ağırlığı olmadığı için rahat bir kullanım sağlamaktadır.

Hasır çanta, yaz ayarında en çok kullanılan modeller arasında yer almaktadır. Özellikle modern renkler arasında yer alan krem rengi, hardal, kırık beyaz, beyaz, siyah, lacivert, haki yeşili gibi pek çok farklı renk seçeneğinde oldukça güzel durmaktadır.  Ayrıca beyaz hasır çanta da bu yılın en sevilen seçenekleri arasında gösterilmektedir.

Tote çanta modelleri, geçmiş yıllardan beri sıklıkla kullanılan çanta modelleri arasındadır. Pek çok renk ve modelde üretilen tote çantalar, tesettür giyimi tercih eden hanımların da vazgeçilmezlerinden bir tanesi haline gelmiştir. Tote çantaların en sevilenleri arasında yuvarlak şekilli olanlar da yer almaktadır.

Çanta Nasıl Kombinlenir?

Giyim tarzına önem veren kadınlar çanta, ayakkabı ve giysilerinin birbirine uyumlu olmasına özen göstermektedir. Bu nedenle tercih edilecek kıyafete göre uygun çanta seçimi oldukça önemlidir. Çanta kombinleme fikirleri şu şekildedir:

  • Modern tarzdan hoşlanan kadınlar, mutlaka siyah, beyaz ve krem rengi gibi her renk kıyafete uygunluk gösterecek çantalara yönelmelidir.
  • Kıyafetlerini canlı renklerde tercih eden kadınların çanta seçimleri daha sade olmalıdır.
  • Kıyafet ve ayakkabı tercihlerini genellikle siyah ve beyazdan yana kullanan kadınlar, çantalarını renkli seçerek kombinlerini renklendirebilmektedir. Özellikle hasır çantalar oldukça iyi seçeneklerdir.
  • Günlük kombinlerde daha büyük, şık ve gece kıyafetlerinde ise daha küçük çantalar tercih ederek kombininizi tamamlayabilirsiniz. • Çanta kombinlerken ayakkabınızı ve taktığınızı şalı da hesaba katmalı ve bu doğrultuda seçimler yapmalısınız.

Yukarıdaki tavsiyeleri göz önünde bulundurarak kombinlerinizi çok daha güzel bir hale getirebilirsiniz. Son dönemlerin en şık çanta seçeneklerine göz atmak ve kombinlerinizi çok daha modern bir hale getirmek için internet sitemizde yer alan kaliteli çanta modellerini inceleyebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.