Sort
Sadece Stoktakileri Göster

Parlak Çizgi Dokuma Medine İpeği Şallar

Parlak çizgi dokuma Medine ipeği şal, son dönemlerde tercih edilen şal modelleri arasında yerini almıştır. Hem rahat olayım hem de şık olayım diyen kadınlar, bu modelleri tercih ederek gün içerisinde birbirinden şık kombinler oluşturabilmektedir. Aynı zamanda bu şal modelleri, özel günlerde de başlıca tercih edilen modelleri kapsamaktadır.

Günlük kullanıma uygun olması nedeniyle ve aynı zamanda modern duruşu sayesinde pek çok kadın parlak çizgi detayı bulunan Medine ipeği şal modellerini tercih etmektedir. Kullanım açısından da oldukça rahat olan bu modeller, bozulma veya kayma gibi sık görülen sorunların yaşanmasını engellemektedir. Bunun yanı sıra bu şal türünün özellikleri de fazlasıyla merak edilmektedir.

Parlak Çizgi Dokuma Medine İpeği Şal Özellikleri Nelerdir?

Parlak çizgili şal modelleri arasında yer alan ve son zamanların en çok tercih edilen modellerinden biri olan parlak çizgi dokuma Medine ipeği şal, taşıdığı özellikler kapsamında sevilerek tercih edilmektedir. Abartılı olmayan şık görünüşü sayesinde günlük kullanıma ve hatta özel günlerde kullanıma oldukça uygundur. Bu şal türüne ait olan özellikler ise şu şekilde sıralanabilir:

  • Uç kısımlarında birkaç şeritten oluşan parlak çizgiler bulunmaktadır.
  • Tek kat kullanmak isteyenlerin yanı sıra çift kat kullanmak isteyenler de gün içerisinde sorun yaşamadan bu şalı kullanabilmektedir.
  • 27 farklı renk seçeneği bulunmaktadır.
  • Kenarları İtalyan dikişler ile çevrilidir.
  • Özel ve günlük kullanıma elverişlidir.
  • Medine ipeği kumaşından üretilmektedir.

Parlak Çizgi Dokuma Medine İpeği Şal Nasıl Kombinlenir?

Bordo parlak çizgi dokuma Medine ipeği şal, günümüzde revaçta olan şal modelleri arasında yer almaktadır. Genellikle beyaz kombinler ile birlikte kullanılmaktadır. Günlük olarak tercih edilebileceği gibi özel günlerde de sık sık bu renk tercih edilmektedir.

Bordo gibi dikkat çeken bir renk yerine klasikten şaşmam diyenler için siyah parlak çizgi dokuma Medine ipeği şal modelleri de bulunmaktadır. Şal rengi olarak en çok kullanılan renk siyahtır ve hemen hemen her kombin ile uyum içerisindedir. Diğer tüm renkler gibi doğru kullanıldığı takdirde hem özel günlerde hem de günlük hayatta rahatlıkla tercih edilebilir.

Prepared by  T-Soft E-Commerce.