Sort
Sadece Stoktakileri Göster

Dal Desen Medine İpeği Şal Modelleri ve Fiyatları

Desenli şallar, birbirinden farklı tasarımları ile birlikte tesettürde göz dolduran bir şıklık sunar. Bu desenlerden biri olan dal desenli şal modelleri özellikle tesettür giyimde kadınların estetik ve zarafet için tercih ettiği bir modeldir. Dal desenli şallar hem yaz hem kış aylarında rahatlıkla kullanılabilmektedir. Birbirinden farklı renk modelleri ile birlikte dal desenli şallar istediğiniz kombinlerle uyum sağlayabilir.

Dal Desen Modelleri

Dal desen modelleri şallar üzerinde rahat bir şıklık oluşturmaktadır, bununla birlikte renk çeşitliliği açısından ara renkler de bulunmaktadır. Bu sayede gideceğiniz ortamların niteliğine göre uygun bir rengi dal desenli şal modelleri için tercih edebilirsiniz. Dal desenli ipeksi Jakar şal modeli özellikleri için,

  • İpeksi Jakar şal, dört mevsim kullanılan ve oldukça hafif bir kumaş türüdür.
  • İpeksi Jakar şal, dal desenini geniş bir kesime hitap etmektedir hem genç hem yetişkin bireyler bu tarz bir desen modelini rahatlıkla kombinlerinde kullanabilir.
  • İnce bir kumaş türü ile üretilen dal desen modelleri şallar zengin bir renk olanağı sağlar.
  • Dal desen modelleri şallar geniş renk aralığında bulunur üstelik ara renklerde mevcuttur.

Renk Renk Dal Desen Modelleri

Dal desen modelleri farklı renk seçenekleri ile birlikte tüm kombinlerinize uyum sağlayabilir. İpek şal modelleri arasında olan dal desen modelli şallar, kahverengi, beyaz, taş, krem, bronz, karamel, hâkî, marin, marsala, iğde gibi ara renkli şal modelleri de mevcuttur. Parlak bir kumaşa sahiptir bu sebeple başta gayet hoş durmaktadır. Dal desenli şal modelleri,

  • Dal desenli şallar tüm bağlama yöntemlerine uyum sağlar.
  • İpekten üretilen dal desenli şal modelleri yumuşak dokulu ve esnektir, üstelik parlak yapısı ile birlikte kolaylıkla kırışmaz.
  • Şal koleksiyonuna hareket getirmek isteyen kadınlar, zengin renk seçenekleri bulunan dal desen modellerini tercih edebilir hem şık hem de klasik kombinleri içerisinde kullanabilirler.
  • Şık bir yere gideceğiniz zaman dal desenli şal modellerini tercih edebilir hem konfor hem şıklık açısından bu şalları her alanda değerlendirebilirsiniz.
  • Davetler için özel kombinler oluşturuyorsanız kıyafetinize uygun bir şal modelini rahatlıkla bulabilirsiniz.

 

Prepared by  T-Soft E-Commerce.