Sıralama seçin
Sadece Stoktakileri Göster

Blok Çizgi Medine İpeği Şallar

Blok çizgi Medine ipeği şal modelleri, genellikle ince detaylardan hoşlanan kadınlar tarafından tercih edilmektedir. Abartılı olmaması ancak aynı zamanda şık durması sayesinde en çok tercih edilen modeller arasında blok çizgili şal modelleri yer almaktadır. Günlük kullanıma uygun olan bu modeller, farklı renk seçenekleri sayesinde özel günlerde de sık sık tercih edilmektedir.

Çizgili şal modelleri, sadelikten yana olan ve sadelik sayesinde şıklığı yakalamaya çalışan kadınlar tarafından tercih edilmektedir. Bu çizgili şal modelleri arasında blok çizgili Medine ipeği şal modelleri yer almaktadır. Dokusunda yer alan çizgi detayları, göze batmayacak şekilde yapılmış ve alıcıya sunulmuştur. Bununla birlikte bu şalların özellikleri de tercih aşamasında dikkate alınanlar arasındadır.

Blok Çizgi Medine İpeği Şal Özellikleri Nelerdir?

Parlak çizgili şal modellerinden ziyade daha sakin bir görüntüye sahip olan blok çizgi modelleri, günlük kullanıma uygunluğu sayesinde daha fazla tercih edilmektedir. Yapılacak olan şık kombinler ile birlikte, aynı zamanda, özel günler için de bu tarz şal modelleri tercih edilebilmektedir. Blok çizgi Medine ipeği şal özellikleri, bu şalı alacak olan kişiler için, şu şekilde açıklanabilir:

  • 19 farklı renk seçeneğine sahiptir.
  • Tek ve çift katlı kullanımlarda gün içerisinde bozulma gibi sorunlar yaşanmaz.
  • Medine ipeği kumaşından üretilmektedir.
  • Hafif bir yapıya sahiptir ve bu sayede gün içerisinde ağırlık hissine neden olmaz.
  • Günlük kullanıma ve özel günlerde kullanıma uygun olan modeller arasında yer almaktadır.
  • Kendinden boylu çizgi detayları bulunmaktadır.

Blok Çizgi Medine İpeği Şal Kombinleri

Blok çizgi Medine ipeği şal sayesinde pek çok kombin oluşturabilir ve bu sayede şıklığı yakalayabilirsiniz. Şal ile yapılan tüm kombinlerin daha modern göründüğü düşünülmektedir. Bu nedenle kadınlar, baş örtüsü alacakları zaman şal modellerini yakından incelemektedir.

Medine ipeği şal modelleri arasında yer alan ve son zamanlarda pek çok kadın tarafından da tercih edilen blok çizgi detayına sahip olan şallar, kolaylıkla kombinlenebilmektedir. 19 farklı renk seçeneğinin olması sayesinde hemen hemen her renk ile kolaylıkla bütünleşmektedir. Aynı zamanda özel günlerde de bu şallardan yararlanabilir ve bulunacağınız ortamda en şık kombine sahip olabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.