Sıralama seçin
Sadece Stoktakileri Göster

Black & White (Siyah & Beyaz) Şal

Özel günlerinize zarafet, günlük kıyafetlerinize rahatlık ve şıklık katacak Black & White serisi şallar Modakaşmir farkıyla sizlerle buluşuyor! Tüm kıyafetlerinize uyum sağlayacak siyah ve beyazın bir arada kullanılması şallarımızın en özel detayıdır. Hem spor klasik hem abiye kıyafetlerle kullanılabilen desenli şal modelleri sayesinde kombinlerinizde kullanabileceğiniz seçenek sayısı daha da artacak.


Tüm renklere uyum sağlayan siyah ile tüm kıyafetlere tarz bir görünüm katan beyaz renklerinin tek bir tesettür şal tasarımında kullanımı kombinlerinizde göz alıcı tamamlayıcılık sağlayacak.

Tesettür şal denilince son yılların trendi rahatlık ve şıklığı aynı anda hissedeceğiniz Medine İpeği şalları da bu kategoride değerlendirebiliriz. Ayrıca desenli şal modelleri için de Medine İpeği detayını düşünürsek Black & White Şal modelleri tesettür şal koleksiyonlarımızın en özel parçalarına sahip.

Farklı Çizgilerde Desenli Şal Modelleri

Black&White serisi desenli şal modellerimiz; dolabınızda mutlaka olması, kombinlerinizde mutlaka kullanılması gereken zarif bir alternatiftir. Özellikle kapsül gardroplarınızın kurtarıcı parçası olacak bu tasarımlar, her mevsimde kullanılabilecek çok özel kumaş dokularına sahip! Örneğin, Black & White Benek Desenli Şal tüm kıyafetlerinizle dilediğiniz zaman kullanıma uygun bir tasarımdır. Aynı şekilde Black & White Zebrasa Desenli Şal, Black & White Line Desenli Şal, Black & White Papaver Dalı Desenli Şal, Black & White Zoom Desenli Şal, Black & White Roseline Desenli Şal gibi alternatifler birbirinden özel tasarımlarıyla her zaman kullanabileceğiniz şallarımızdır.

Özel Günlerinize Göz Alıcı Dokular

Mezuniyet, düğün, nişan, doğum günü, kına, yıldönümü gibi daha birçok özel gününüzde kombinlerinizi Medine İpeği Black & White Serisi Şal modellerimiz ile tamamlayabilirsiniz.

Örneğin nikah, ödül töreni gibi daha klasik şık davetlerinizde trend kombinler olan takımlarınız ya da klasik tarz kıyafetleriniz ile birlikte Black & White Kolaj Desenli Şal, Black & White Benek Desenli Şal, Black & White Zebra Desenli Şal, Black & White Püskül Desenli Şal alternatiflerini tercih edebilirsiniz. Black & White Zincir Desenli Şal, Black & White Papaver Dalı Desenli Şal, Black & White Animal Desenli Şal gibi tesettür şal tasarımları ise mezuniyet ya da diğer özel günlerde kullanabileceğiniz hoş alternatiflerimiz arasındadır.

Zebra desen şal olarak da bilinen Black & White şal alternatiflerini ön plana çıkaran en önemli detay siyah ve beyazın iç içe asil duruşunun her tarz ile uyumlu olmasıdır. Bu nedenle serideki tüm tesettür şal modellerimizi istediğiniz tarz ile kombinleyebilirsiniz.

Günlük Hayatta Şık ve Rahat Tesettür Şal Alternatifleri

Günlük hayatta iş, okul, misafirlik gibi hayatımızın birçok alanında kullanılan şalların rahat olmasını isteriz. Tabi şık olmasını da… Black & White Serisi şal alternatiflerinde yer alan modellerimiz ise tam sizlerin isteğine göre tasarlandı. Kaliteli kumaş, rahat kullanım, şık ve asil duruş!


Medine ipeğinin şık ve zarif duruşunun yanı sıra kolay şekil alan ve saatlerce bozulmadan duran yapısı Black & White Şal serisi için çok özel bir detaydır. Bu tesettür şal modelinin günlük hayata entegresini sağlayan bir diğer detay ise desenli tasarımlarıdır. Black & White Hint Desenli Şal, Black & White Begonvil Desenli Şal, Black & White Number Desenli Şal gibi şallar günlük hayatınızda rahatlıkla tercih edebileceğiniz tasarımlardır.

Ev davetlerinde hem şık hem de rahat olmak isteyen hanımlara Black & White Zikzak Desenli Şal alternatifini sunabiliriz. Piknik, sahil gibi doğal alanlarda da Black & White serisi şal tasarımları ile rahat bir gün geçirebilirsiniz.

Modakaşmir Black & White şal alternatiflerini zamansız parçalar olmaları sayesinde dört mevsim rahatlıkla kullanabilir, klasik tarzınıza zarafet özel günlerinize ise ışıltı katabilirsiniz. Siyah ve beyazın harika uyumuna şans vermek için Black & White şal modellerini inceleyebilirsiniz.

 

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.