Sıralama seçin
Sadece Stoktakileri Göster

Autumn Brances Desen Şallar

Autumn Brances desen, şal üzerinde oldukça şık ve prestijli bir görünüme sahip, çiçekleri andıran görünümü ile sizlere zarafet katacak bir şal modelidir. Bununla birlikte şalın pek çok farklı rengi de bulundurulmaktadır. Bu anlamda her bir farklı kombin için uygun olan Hawthorn şal modelleri, hem günlük kullanıma, hem gece kullanımına hem de özel günler için kullanıma özel olacak şekilde geliştirilmiştir.
Autumn Brances desenli şallarda, şalın arka planının rengi değişmesi ile birlikte çiçek desenlerinin renkleri de değişiklik göstererek birbiri ile mükemmel uyumu yakalayacak renkler tercih edilmektedir. Şalın her farklı şekilde kullanımında öne çıkan desenler sayesinde, öne çıkan bir görünüm yakalamanız amaçlanmıştır.

Autumn Brances Desenli Medine İpeği Şal Özellikleri

Sitemiz içerisinde “Flora” grubuna mahsus olan Autumn Brances desenli şallar, Medine ipeğinden elde edilmiştir. Bu anlamda piyasa üzerinde bulunan oldukça kullanışlı olmasının yanında yüksek kaliteye sahip olan bu kumaş, şallar için idealdir.

Bununla birlikte Medine ipeği şal modellerinin her biri, kırışmaz yüzeye sahiptir. Bu anlamda ütü ihtiyaçları yoktur ve gün içerisinde şıklığını kaybetmeden kullanılabilirler. Aynı anlamda başınızda ağırlığa da sebep vermezler. Buna göre gün içerisinde konforunuzu bozmadan kullanım olanağı sunarlar.
Aynı şekilde desenli Medine ipeği şallar, tamamen kaymaz bir şekilde olacak biçimde elde edilmiştir. Buna göre de kayma problemini ortadan kaldırarak hem tek hem de çift kat olmak üzere hoş bir görünüm yakalamanızda yardımcıdırlar. Bu anlamda kenarlarının İtalyan dikişli olduğunu da söyleyebiliriz.

Autumn Brances Desenli Medine İpeği Şal Bakımı

Autumn Brances desen Medine ipeği şallar, çamaşır makinesinde yıkamaya uygundur. Bu anlamda makinenizin hassas ayarında yıkamanız mümkündür. Bu şalları sererek kurutabileceğiniz gibi aynı zamanda kırışmaz yapıları sayesinde ütü gerektirmemelerine hitaben gönül rahatlığı ile kullanım sağlarlar. Bakım kurallarını takip ederek Medine ipeği şalınızı uzun yıllar boyunca kalitesinden ödün vermeden kullanabilirsiniz.
Boyutları ise 80*200 olacak şekilde ideal bir biçimde ayarlanmıştır ve birçok farklı modelde kullanıma ilgili olarak kullanışlı bir yapıları bulunmaktadır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.