Sort
Sadece Stoktakileri Göster

Animal Desen Koleksiyonu Şal Modelleri ve Fiyatları

Tesettürlü giyim tarzının farklı modelleri olan animal desenli şal modelleri her kıyafet ile uyum sağlayabilen şallar kırışma özelliği bulunmamaktadır. Bununla birlikte şalın kalitesi konusunda da her mevsimde kullanabileceğiniz şal modelleri arasındadır. Hayvan desenli şal modelleri,

  • Hangi giyim türünde olursa olsun çok güzel durur, bununla birlikte sıcak havalarda ve soğuk havalarda kullanılan şallar modelleridir.
  • Terletmeyen kumaşı sayesinde özellikle yaz aylarında tesettürlü kişiler için rahat bir kullanım sunar.
  • Özellikle zebra desenli şallar kombinlerinize dinamizm katar ve siyah beyaz renklerinin karışımı hâkimi olan şallar siyah beyaz kombinlerinize hareket katar.
  • Genel sade şal tipinden sıkılan tesettürlü kadınlar hayvan desenli şal modelleri arasında bulunan leopar desenli şal ile kombinlerine hareket katabilir.

Animal Desen Koleksiyon Modelleri

Severek kullanılan şal modelleri arasında bulunan hayvan desenli şal modelleri kaliteli bir kumaş olmasının aynı sıra her mevsimde kullanıma uygundur. İster tek kat ister çift kat olarak kullanabilir kayma yapmayan modelleri kullanabilirsiniz. Animal desen koleksiyon modelleri konusunda,

  • Özel günlerinizde sade kombinleriniz için kullanabilir ve şal kombinlerinizi yapabilirsiniz.
  • Sade kıyafet kombinleri için zoma desenleri, zen deseni, tiger desenleri, zebra desenleri, vizon ve Hint desenli şalları kullanabilirsiniz.
  • Asil ve dinamik renkleri ile beraber hayvan desenli şal modelleri kombin yapılırken karışık renkler kullanmamalı ve farklı desenlerle kullanılmamalıdır.
  • Animal desen şal koleksiyonu içeriğinde bulunan zebra desenler siyah beyaz olduğu zaman siyah beyaz kıyafetlerinizle kombinleyebilirsiniz, bununla birlikte karamel zebra desenli şalları hem siyah renkleri ile hem de karamel tonlarda kombinleyebilirsiniz.
  • Zen desenli şallar daha sık çizgilere sahip modellerdir, bu tarz modeli yine siyah, beyaz renklerle veya hardal, sarı gibi renklerle kombinleyebilirsiniz.

Hayvan Desenli Şal Kombinleri

Hayvan desenli eşarplar kullanırken mutlaka düz renkler kullanılmalıdır, bu tarz desenler dominant karakterli desenler olduğu için sade kullanılmalıdır. Hayvan desenli şal modelleri kombin yapılırken özellikle zebra desenleri tesettür giyimde kişilerin dolabında olması gereken parçalar arasında bulunmaktadır. Her yaştan bireyin kullanabileceği hayvan desenli şallar asla modasını kaybetmeyen şal modelleridir.

Prepared by  T-Soft E-Commerce.