Sıralama seçin
Sadece Stoktakileri Göster

Abiye Şal Modelleri ve Fiyatları

Abiye şal modelleri, özel günlerde tercih edilen ve kadınlar için zaman zaman önemli parçalardan biri olan giyim tarzıdır. Abiye modelleri, her türlü giyim tarzı göz önünde bulundurularak üretilmekte ve kadınların tercihlerine sunulmaktadır. Pek çok abiye modeli, sahip oldukları desen ve renkler kapsamında ön plana çıkmakta ve özel günlerde tercih edilmektedir.

Abiye şal modelleri ise kapalı kadınlar tarafından tercih edilen modeller arasında yer almaktadır. Gösterişli ve bir o kadar da şık olan tesettürlü abiye şal modelleri, her tarza hitap edecek şekilde üretilmektedir. Kadınlar da kendi tercihlerine göre bu modelleri değerlendirerek özel günlerinde bu tarz giyimlerden yararlanabilmektedir. Ancak tesettürlü kadınlar için önemli olan bir diğer husus da abiye şal modelleridir.

Abiye Şal Modelleri 

Abiye şal modelleri, tesettürlü kadınların özel günlerde tercih ettiği parçalar arasında yer almaktadır. Pek çok şal modeli, hem günlük kullanıma hem de özel günde kullanıma uygun olması ile bilinmektedir. Ancak bulunulacak ortama göre pek çok kadın abiye şallardan yararlanmaktadır. Bu konu kapsamında değerlendirilebilecek birkaç seçenek bulunmaktadır. Bunlar;

  • Misa serisi
  • Ruby serisi
  • Lily serisi şeklindedir.

Her bir şal modeli, farklı modellerde ön plana çıkmakta ve kadınlar tarafından beğenilerek kullanılmaktadır. Bu tarz şalların, diğer şallardan belli başlı farkları bulunmaktadır. Bu farklar ise aşağıdaki başlık altında anlatılmıştır.

Abiye Şal Özellikleri Nelerdir?

Örneğin abiye şal olarak Misa serisi tercih edecek olan bir kadının bu seri hakkında belirtilen özellikleri bilmesi gerekmektedir. Özel günlerde kullanıma uygun olan Misa serisi şal modelleri, diğer şallar gibi günlük kullanım için önerilmemektedir. Bu nedenle abiye şallar hakkında detaylı bilgi sahibi olunmalıdır. Bilinmesi gereken özellikler ise şu şekilde açıklanabilir:

  • 18 farklı renk seçeneği bulunmaktadır.
  • Kumaş türü olarak Medine ipeği tercih edilmiştir.
  • Parlak bir yapıya sahiptir ve bu nedenle özel günlerde rahatlıkla tercih edilebilmektedir.
  • Rahat kullanım sunabilmesi açısından gramajı oldukça hafifletilmiştir.
  • Kullanıldığı süre boyunca kayma yapmaz ve sorun yaşanmasını engeller.
  • Çift kat kullanmak isteyenler veya tek kat kullanmak isteyenler de ne tarzda kullanırlarsa kullansınlar bozulma gibi sorunlar ile karşılaşmamaktadır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.